Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Sieradzki Piknik Poszukiwaczy
#46
JMS i Tesss dotra wieczorkiem w piatek
Odpowiedz
#47
Dokładnie, mniejsza o to może się komuś przyda.Kwity są wypełnione i własnie mam Ci je zamiar przekazać na zlocie.Niektórzy mają normowany czas pracy i czasami nawet muszą zostać po godzinachCool
Nie wiem co sobie wiążesz na ptaszku ale ja nie potrzebuje takiego rozwiązania Big Grin
Widzimy się na zlocie Big Grin
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#48
A więc do zobaczenia na zlocie Big Grin
Odpowiedz
#49
Dużo nie napiszę, bom zrąbany jak pies (te nocne "zło-dzie-je"), ale za zapewnienie doskonałej organizacji i atmosfery na pikniku otwieram okno, wystawiam ryło i drę się: "Krzysiek1! Chwała mu po trzykroć!"
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#50
"zło-dzie-je" Taki dzwonek na koma sobie właśnie zrobiłem Smile
Odpowiedz
#51
He,Big Grin ktoś kto czyta wpisy Fresza i Krzyska ,a nie był może pomyśleć że nas ktoś obrobił na pikniku ,a wiec dla niewtajemniczonych wyjaśnę że to Sarmata pod wpływem % zapodział saperkę i zaczął wznosić hasła z demonstracji pod sejmemBig Grin
Saperka oczywiście się znalazłaTongue
Jedziemy zaraz do Jacka zobaczyć jak będzie podejmował metodami archeologicznymi znaleziony podczas pikniku mieczCool
Mam nadzieję że deszcz nie popsuje nam planów bo wtedy wykopaliska będą przerwane dopóki się nie wypogodzi.

Fotki wstępnie zweryfikowane dodają się już na chomika ale na razie są zachasłowane.Niech autorzy jeszcze zerkną i jak stwierdzą że może być, zdejmą kłódeczkę ze swoich folderów aby były dostępne dla ogółu.
Każdy niech sam decyduje czy jego foty i które mają być dostępne dla wszystkich a które tylko dla uczestników.
Odpowiedz
#52
Przyłaczam sie do wszystkich pochwał dla Krzyśka ,zlot był super miejsce jak z bajki na taka impreze ,a ludziska to dopiero fajna paczka.Napewno nastepnym razem mnie nie zabraknie .Jeszcze raz dzieki za fajny wypad
Odpowiedz
#53
Dzięki, było super.
Jeden chleb, jeden garczek smalcu, kociołek i jedna buteleczka na cały wieczór dla tylu chłopa (i pań Tongue) to było coś!!!!!
Odpowiedz
#54
Super,super.Totalnie się wyluzowałem,dobrze że gardło nie boli od śpiewu.Fizycznie tylko trochę gorzej bo 30gr. i pół piwa to dla mnie za dużo.Wędkarze mieli z nas polewkę,któryś podobno rano krzyczał-zgadnijcie co?
Odpowiedz
#55
"ZŁO-DZIE-JE"? Big Grin
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#56
DokładnieTongue
Odpowiedz
#57
Reprezentacja Poszukiwaczy również dziękuje za miłe przyjęcie i super miejsce na piknik ,Krzysiek wyszło Ci genialnie.
Obszerna relacja w październikowym wydaniu gazety .
Kąpiele w Warcie super może to ostatni raz na pluskanie na łonie natury.
Pozdrawiam wszystkich i oby więcej.
Rafi
Odpowiedz
#58
Rafi weź swoje zdjęcia na WeteranaWink
Odpowiedz
#59
Tez dziekujemy za mile przyjecie.
JMS I Tess
My juz po kolejnym wyjezdzieSmile

Maile z fotkami moniakow do id slijcie na jmsbytom(malpka)gmail.com lub przez face.
Tylko prosze o obrobione pliki /take do pol mega/
Odpowiedz
#60
Łódzkie Wiadomości Dnia :
http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wi...0/12295849
Czyli o wykopaliskach na których byliśmy podczas pikniku zaczyna się w 00:11:22 min . programu
A tu artykuł :
http://sieradz.com.pl/wiadomosci/gmina-s...wnika.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości