Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Sieradzki Piknik Poszukiwaczy
#61
Mam to już zgrane (wyciąłem sobie interesujący fragment materiału, dot. wykopalisk), ale ze względów prawnych nie wolno mi tego wrzucić na forum lub chomika, bo to już by było rozpowszechnianie i piractwo, bla bla bla Confused
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#62
O wojowniku było też w Naszym Radiu i na stronie radia http://www.nasze.fm/news,13496
Odpowiedz
#63
(05-09-2013, 07:44)Fresz napisał(a): Mam to już zgrane (wyciąłem sobie interesujący fragment materiału, dot. wykopalisk), ale ze względów prawnych nie wolno mi tego wrzucić na forum lub chomika, bo to już by było rozpowszechnianie i piractwo, bla bla bla Confused


Czekam nadal na monetki!!!
Sarmata-to byl kwartnik nie polgrosz ale czyj /ktorego J./ to musze skonsultowac
Remik!!!!
Dzis mnie obdarzylo silcznym talarem !!!
Odpowiedz
#64
Janusz z id. moniaków nie ma najmniejszego problemu wystarczy że zainteresowani podjada do mnie .
Natomiast my nadal czekamy na zdjęcia od ciebie(te z Kamiennej też) , skoro nie chciałeś dać od razu to wstaw w jakieś ogólnodostępne medium gdzie każdy będzie mógł je sobie pobrać jak np. hostingi plików .
Odpowiedz
#65
Właśnie przeglądam sobie zdjęcia i przypominam sobie, że na (nomen-omen) głęboki szacunek zasługiwała sobie czerwona oranżada Gaywera. Mniam! Mam nadzieję, że na kolejną wyprawę Gaywer weźmie jej grubszą siostrę Smile
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#66
Apropo Gaywera, to dosłał jeszcze swoje zdjęcia z telefonu - są już w jego folderze na chomiku
Odpowiedz
#67
Czy ktoś z obecnych zechce popełnić jakieś sprawozdanie z pikniku? Może sam główny organizujący? Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#68
Co tam sprawozdanie ,BYŁO SUPER .Pisze sie na nastepny zlot.Pozdrowienia dla wszystkich .Nastawiłem juz jezynowke na nastepny rok
Odpowiedz
#69
Do chomikowej galerii doszły zdjęcia z pikniku od Torby zwanego Rafim(poszukiwacze) ale do momentu wyjścia kolejnego numeru
"Poszukiwaczy " będą niedostępne dla ogółu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości