Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wypożyczalnia wykrywaczy ŁÓDŹ
#1
ZAPRASZAM do wypożyczania wykrywacza metali

doba 50 zł brutto plus kaucja zwrotna 200 zł

www.wypozyczalniawykrywaczy.manifo.com

tel. 885-411-309


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Niezły sprzęt Smile
Odpowiedz
#3
HD Smile
Odpowiedz
#4
Kozak maszyna, wypożyczy na cztery dni i zwróci się koszt zakupu tej świetnej konstrukcji.

A teraz na poważnie kolego Piotrek:
Wystawiasz ogłoszenie na forum eksploracyjnym o wypożyczeniu chińskiego chłamu !!
Tym nie da się szukać monet nawet pod dywanem, a skoro Ty chcesz robić kogoś w bambuko (bo tak stwierdzam po opisie wykrywacza na stronie) ostrzegam z góry wszystkich chętnych - ten sprzęt nie jest wart nawet 5zł za dobę.
Powodzenia i pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Sam tym sprzetem wykopałem nieraz rzeczy ponad poł metra pod ziemią wiec wiesz jak jest. A myślisz ze super wykrywacze sa gdzie produkowane????

Teraz prawie wszystko jest z chin więc spójż na etykietki wykrywaczy a dopiero potem wstaw swoja opinie .

poza tym jak na taki sprzet to bardzo dokładny i ma dyskryminacje .

Dla osoby która nie ma wykrywacza polecam wypożyczenie lub kupienie.
Odpowiedz
#6
chyba się zdecyduje.........
Odpowiedz
#7
O ja głupi Angry
Poco tyle kasy wydawałem na jakiś Francuski wynalazek.Confused
Odpowiedz
#8
Kolego Piotrze masz swój pomysł na biznes i to się chwali, ale raczej na tym forum nie znajdziesz osób zainteresowanych swoimi usługami. Popracuj nad grupą docelową. Według mnie miałbyś duże szanse nad morzem, wśród tłumów urlopowiczów, dla których byłaby to wakacyjna atrakcja.
Odpowiedz
#9
(19-07-2013, 23:21)piotrek86 napisał(a): Sam tym sprzetem wykopałem nieraz rzeczy ponad poł metra pod ziemią wiec wiesz jak jest. A myślisz ze super wykrywacze sa gdzie produkowane????

Tak w sumie dla rozrywki odpowiem Ci na ten zarzut.
Nic, nigdy i nigdzie nie wykopałeś tym czegoś z pół metra.
Stawiam na to swój sprzęt warty jako nowy trzy kółka.
Nie gadaj głupot, bo prawdziwe wykrywacze nie są produkowane w chinach (jak Twoja zabawka).
Z Twojej pisowni widać że nawet nie znasz się dobrze na wykrywaczach.

Myślę że warto zostawić to ogłoszenie jako przestrogę dla ciekawych.
Odpowiedz
#10
Panowie Smile Większość komponentów , podzespołów jest produkowana w Chinach i nic tego w najbliższym czasie nie zmieni.Jednakże myśl technologiczna , rozwiązania i wdrażanie produktu odbywa się w przypadku "markowych" urządzeń w EU, Stanach,Australii, Japonii itp.To właśnie tam siedzą panowie od inżynierii itp.projektując takowe.Niekiedy zdarza się iż produkt jest składany w jego rodzimym kraju ze względu na logistykę,renomę ,marketing itp.Bądź w kraju pobliskim (ekonomia).
Jednakże błagam nie porównujmy myśli technicznej takiego np:Garrett do tej nisko budżetowej zabawki.Która z założenia ma być tania i wypełniać rynek mniej zasobnych i mniej wymagających konsumentów.Owszem w przypadku tego pierwszego lwią część ceny pochłaniają właśnie działanie marketingowe ale także uposażenia panów od "myśli technologicznej".
Kolejna sprawa to jakoś materiałów....
Chiny są na tyle elastyczne iż ten sam komponent możemy dostać w różnej cenie.Relacja ta wygląda dość prosto i klarownie stosunek cena-jakość.Czyli ta sama fabryka jest nam w stanie wyprodukować komponent o dowolnych parametrach jakościowych.
Jak jest jakość takiego np:Ace 250 kontra tego ze zdjęcia... cóż wystarczy postawić je obok siebie Blush
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#11
sprzet kozak
lepiej zobacz tu
www.pasjaodkrywcy.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości