Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólne niedzielne kopanko 9 czerwca
#1
Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby w grupie pochodzić z wykrywką w oficjalnej akcji to proszę o imienne zgłoszenia do czwartku wieczorem.
Wszystkie szczegóły i zgłoszenia tylko na telefon 602-688-672.
Warunki udziału :
-Imienne zgłoszenia + podpisanie dwóch list przed akcją
-Kamizelka odblaskowa+imienny identyfikator noszone podczas akcji
-Przestrzeganie przepisów BHP na placu budowy
-Nie wychodzenia poza wytyczony obszar
-Wszystkie znaleziska zgłaszamy do foto i weryfikacji archeo
#2
Ma ktoś jedno wolne miejsce w samochodzie? Mogę dodać, że jestem mały i chudy czyli dużo miejsca nie zajmę. A i przejazd będzie tańswzy.
#3
Pluszak naucz się pisać poprawną polszczyzną
bo koledzy dadzą ci kolejnego bana
#4
(04-06-2013, 15:40)piowoj napisał(a): Pluszak naucz się pisać poprawną polszczyzną
bo koledzy dadzą ci kolejnego bana
Piowoj ,a gdzie ty u Kandzia widzisz bana? Ma tylko jeden dodatni punkt w reputacji Wink
#5
Resty -zapisz mnie profilaktycznie na niedzielę.Co prawda mam w sobotę huczną imprezę rodzinną ale mam nadzieję że będę w stanie się stawić
pozdrawiam
#6
Dopisany , lista na 9 czerwca zamknięta i przesłana do archeo w celu załatwienia przepustki zbiorczej u kierownika budowy na ten terminCool
#7
kandzio mogę cię zabrać z retkini lub u restiego daj znać

resty masz może GARRETTA ProPointer na stanie
#8
Dopiero dzis doczytalem. :-(
Jak by ktos wypadl to chetnie wskocze na wolne miejsce jak sie tak da.
#9
Tak się nie da z uwagi na to że na każdą akcję związaną z tym projektem jest imienna lista do przepustki .
Lista jest przekazywana do kierownika budowy w piątek , przed rozpoczęciem działań uczestnicy podpisują dwie listy obecności (każdy przy swoim nazwisku) .

Jutro ci co od strony lotniska zbiórka u mnie o 8 do 8;10, reszta tam gdzie mieliśmy zbiórkę w poprzednich tygodniach (parking przed budową za rondkiem ) o godzinie 9
.Czekamy 20 minut i przenosimy się w rejon działań przewidzianych na ten weekend.

Jeżeli akcja będzie kontynuowana za tydzień to zgłoszenia jak poprzednio max do czwartku wieczora.
Jeśli chodzi o działania za tydzień to możliwe będą w sobotę po akcji porządkowej na cmentarzu w Wiączyniu (czyli po południu) oraz w niedzielą od rana, ale o tym w przyszłym tygodniu Big Grin
#10
jak bedzie mozliwość w niedziele (sobota neistety praca) to zapisuje się (sebastian strzelczyk
#11
Do jutra powinno być wiadomo czy kontynuujemy w najbliższy weekend.
#12
Na prośbę Restyego zamykam wątek. Zapisy na kolejne poszukiwania w odpowiednim wątku.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości