Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje i sugestie
#61
Ramka cytatu jest za bardzo wyeksponowana, zaburza czytanie. Moim zdaniem powinna być mniejsza, delikatniejsza
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#62
Jak dla mnie jest w sam raz.Przynajmniej jest wyraźna i czytelna.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#63
Moim zdaniem, za bardzo wzrok przykuwa cudzysłów na żółtym polu po prawej u góry.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#64
Moim zdaniem czepiasz się szczegółów Smile A cudzysłów dodaje odrobinę finezji do tej ramki. :cwaniak:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#65
Buc masz swoją opinię i dziękuje za jej wyrażenie, każda sugestia jest ważna, ale ze zmiana tego szczegółu będzie zbyt wiele racy a efekt może być mizerny więc Zostaje tak jak jest. Istota forum jest przede wszystkim treść jaką niosą ze sobą posty, a nie kolor czy wielkość ramki.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#66
A ja mam fajny pomysł !!!
Może zrobimy dział o nie naszych znaleziskach. Chodzi mi o to by pokazać co jakiemuś fuksiarzowi z za granicy lub hen hen dawno temu Indianie Jonesowi :-) się udało upolować . Można też tam opisywać co gdzie i jak zostało znalezione.

A druga sprawa to może dajmy do profilu powiat w jakim dany użytkownik jest. Będzie łatwiej znaleźć kogoś tak na spotkania i wspólne szukanie.

No i galeria !!!!! Niech ktoś zacznie to robić, bo miło sobie tak by było wejść i patrzeć i patrzeć i patrzeć Tongue
Odpowiedz
#67
jazzman napisał(a):A ja mam fajny pomysł !!!
Może zrobimy dział o nie naszych znaleziskach. Chodzi mi o to by pokazać co jakiemuś fuksiarzowi z za granicy lub hen hen dawno temu Indianie Jonesowi :-) się udało upolować . Można też tam opisywać co gdzie i jak zostało znalezione.

A druga sprawa to może dajmy do profilu powiat w jakim dany użytkownik jest. Będzie łatwiej znaleźć kogoś tak na spotkania i wspólne szukanie.

No i galeria !!!!! Niech ktoś zacznie to robić, bo miło sobie tak by było wejść i patrzeć i patrzeć i patrzeć Tongue
1. Lepiej się chwalić własnym szczęściem jak chcesz się chawlić cudzymi znaleziskami rób to w dziale "Ecie pecie..."
2. Nie widzę potrzeby by dodawać powiat jak chcesz w miejscowości możesz podać i adres zamieszkania ale komu to potrzebne? Chyba policji tylko!
3. Galeria w budowie jest tak samo jak strona - cierpliwości
Pozdr MJ
Odpowiedz
#68
jazzman napisał(a):No i galeria !!!!! Niech ktoś zacznie to robić, bo miło sobie tak by było wejść i patrzeć i patrzeć i patrzeć Tongue

Masz rację tylko niestety galeria jest przez użytkowników "olewana". Miło popatrzeć tylko nikt tam nic nie zamieszczał. Pisałem o tym kilka razy przy okazji innych postów ale cóż....

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#69
nie za bardzo wiedziałem gdzie napisać więc daję tu
odnośnie tematu na stronie głównej pt. rejestr wiejskich cmentarzy ewangelickich, napisane- gmina Kluki -Faustynów ( Faustynów leży w gminie Zelów )
Odpowiedz
#70
Racja. Indeks jest już od jakiegoś czasu martwy, bez poprawek i aktualizacji, ponieważ ruszyła ok. roku temu moja strona na ten temat. Zapraszam, tu Faustynów:

http://cmentarzeewangelickie-lodzkie.pl/faustynow.htm
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości