Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za miejsce/pomnik?
#1
Hej,

szukam odp. na pyt. co to za miejsce/pomnik (taki gazetowy konkurs). Szukałem w sieci po hasłach pomniki rozstrzelanych/pomordowanych/straconych, powstańców styczniowych (rocznica), wielkopolskich, wypadków lotniczych, drogowych, pomnik-ryba i nic. Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że to jest gdzieś na nizinie.


Załączone pliki Miniatury
   
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#2
Jak dla mnie kolejnym faktem który może pomóc, to droga. Wygląda raczej jak droga krajowa lub lepsza wojewódzka... Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Wieś Kręgi koło Wyszkowa pomnik upamiętniający śmierć por pil Stefana Okrzei 5 września 1939r.
Odpowiedz
#4
Dzięki. Czyli jednak trop katastroficzno-lotniczy był właściwy.
bartek
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#5
Sarmata, jak doszedłeś co to za pomnik?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Po jego bracie Stefanie oglądałem jakiś dokument albo czytałem i pamiętałem ten charakterystyczny pomnik a dalej to tylko do bazy Pomników Lotniczych w Polsce.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości