Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRH
#1
Witam jestem nowy na forum wiec WITAM WSZYSTKICH Big Grin
Jakie są u nas w lodzi i okolicach jakieś grupy GRH ? Chętnie bym się dołączył , najbardziej interesuje mnie wh lub ss .
Odpowiedz
#2
Czołgiem!
Witaj na naszym forum. Napisz skąd jesteś i zapoznaj się z regulaminem.
Co do tematu grup rekonstrukcyjnych to ekspertem nie jestem ale pewnie ktoś da Tobie jakieś wskazówki.
Tak na marginesie w "elektrycznych" (SS) chcesz się przebierać ? Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
W samej Łodzi to na pewno Strzelcy Kaniowscy i coś jeszcze było o żołnierzach wyklętych. W Bełchatowie kompania chyba CKM z 84 psp.
Wermacht robi Żelazny Orzeł, ale kto z łódzkiego bawi się w ss-synów tego nie wiem. Pewnie wójaszek gugle coś w tym temacie wie. Pytaj się jego.
Odpowiedz
#4
Nie ma zamiaru przebierać się za "elektrycznych" . Big Grin

Prosze o podanie jakiegoś kontaktu do tej grupy WH
Odpowiedz
#5
kurcze-po prostu wygooglaj "żelazny orzeł"
Odpowiedz
#6
Albo skontaktuj się z chłopakami ze schronu na Brusie oni są w ciągłym kontakcie z rekonstruktorami z racji przedsięwzięć organizowanych w schronie na Konstantynowskiej
Ich stronka tu:
http://brus.ugu.pl/portal.php
Odpowiedz
#7
(23-03-2013, 01:30)halskir napisał(a): kurcze-po prostu wygooglaj "żelazny orzeł"

Prawie wszystko mozna wygooglowac Big Grin to po co instnieja fora ?
Odpowiedz
#8
Forum to w głównej mierze miejsce wymiany poglądów i dyskusji na dany temat a nie encyklopedia. Temat GRH jest trochę z boku naszych głównych zainteresowań więc możliwe że będziesz musiał troszkę dłużej poczekać na odpowiedź ale to nie oznacza że jej nie otrzymasz. Jest u nas kilka osób które związane są z reko. Może się odezwą.
Poza tym czy korzystałeś już z wyszukiwarki forum? Wpisz frazę lub hasło i wyskoczy lista tematów.

Przycisk "Szukaj" znajduje się na górnej belce.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
W łódzkim masz grup rekonstrukcyjnych sporo nie tylko w Łodzi w Łowiczu,Kutnie,Skierniewicach ale wszystkie odtwarzają żołnierzy 2 RP. Do GRH nie jest tak łatwo się dostać egzamin z wiedzy,okres kandydacki,niekaralność skończone 18 u innych 21 lat to nie takie Hop Śiup
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości