Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LODZKIE FORUM EKSPLORACYJNE
#1
Witam ostatnio przeczytalem pare postow na róznych forach eksploracyjnych i co zobaczylem ze nasze ...przepraszam wasze stowarzyszenie Lodzkie forum eksploracyjne grupa lodz zwane jest jako forum TEORETYKOW (dobrze ze nie tetrykow) Wiecie co oni chyba maja racje bo przgladajac inne fora lokalne to takiej nedzy nie widzialem jak tu .Do czego zmierzam ,a wlasciwie zadam tego jako ojciec zalozyciel Grupy Lodz ktora swoja dzialalnosc zainicjowala w 2004 roku na forum Odkrywcy zebyscie nie uzywali tej nazwy Grupe zalozyli Mlody Mauser ,Martin , Jagoda Michal D, Kalfas, Efes i ja i troche mi wstyd ze tak nas nazywaja w kraju Dla zainteresowanych proponuje wejsc na forum Odkrywcy i wpisac w wyszukiwarke Grupa Lodz co my wtedy robilismy PZDR Obert8
#2
zaraz zacznie sie krzyk :->
#3
Raczej nie liczy się już teraz, kto zakładał, tylko zarejestrowana nazwa stowarzyszenia.
#4
Stowarzyszenie tworzą ludzie. Jakoś jako ojciec założyciel nie miałeś ochoty dbać o to co się działo. Przynajmniej odkąd ja jestem członkiem to nawet nie widziałem Cię na oczy.
W 2010 roku działo się bardzo dużo, było wiele wypadów na kopanie i innych akcji jak wystawy. Teraz organizujemy zlot - jeszcze mało?
#5
macie racje cos mi sie wczoraj odkleilo jak gadalem z ludzmi z pomorskiego i wysmiewali sie z lodzkiego forum ze to czysciciele cmentarzy i teoretycy sorka :padam: rzeczywiscie duzo robicie pzdr
#6
ad. Stowarzyszenia/Forum:

Z radością informuję, że czasy komuny a wraz nimi jedynie słusznych, licencjonowano-koncesjonowanych organizacji i stowarzyszeń już się skończyły. Proponuję założyć własne stowarzyszenie/forum i pokazać tym pizdom, chujkom i cmentarnym ciotom ze Stowarzyszenia Eksploracyjno-Historycznego "Grupa Łódź" , co to tylko sekatorami potrafią operować - jak się robi (pisze o) prawdziwą eksplorację zamiast marnować czas na czytanie tak nudnego i beznadziejnego forum. Inaczej Twoje żale jako osoby nie będące już członkiem SEH GŁ i nie partycypującej w kosztach utrzymania forum będą - przynajmniej dla mnie - mało wiarygodne.

ad. nazwy "Grupa Łódź"

Żądanie Twoje Obert są zupełnie bezpodstawne; przecież jako jeden z założycieli SEH GŁ dobrze wiesz, że jest to nazwa zarejestrowana przez sąd. Oprócztego "stara GŁ" - jak mi się zdaje (sprostuj jeśli się mylę) - była grupą nieformalną, a co za tym idzie bez żadnych praw do tej nazwy. Każdy może sobie założyć GŁ na dowolnym forum. Poza tym z osób, które wymieniłeś wśród założycieli "starej" (i jedynie słusznej- jeśli dobrze Cię rozumiem) "Grupy Łódź" jest 4 członków założycieli SEH GŁ (i nie ma tu znaczenia, że część z nich już nie jest w stowarzyszeniu). Jeśli uważsz, że SEH GŁ ośmiesza/hańbi/degraduje itp. tą zasłużoną nazwę to nie zostaje Ci nic innego jak odciąć się od aktualnej GŁ na wszelkich forach eksploracyjno-historycznych.

pozdr. i dziękuję za pomoc podczasnaszego przypadkowego spotkania na Zachodniej; pewnie jak byś mnie nie złapał to bym wyrżnął takiego pirueta na zlodowacialym chodniku, że mogłoby się to skonczyć gipsem :-)
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
#7
Jako nowy prezes mogę tylko dodać że za wypieprzenie cię ze stowarzyszenia będę Jagodzie długo stawiał wódę.Broń nas panie na przyszłość od takich członków którzy to brali udział w zakładaniu stowarzyszenia i nie wpłacili ani jednej składki ( no może jedną ).O jakiejkolwiek innej działalności nie wspomnę.Treść twoich postów na tym forum jest za to tak bogata w informacje że powaliła by niejednego profesora ( grafomanii )Jeśli twoje udzielanie się na innych forach jest tak bogate językowo jak tutaj , to współczuję osobom czytającym te wypociny .Po za tym jeśli piszesz je tak poprawną polszczyzną jak tutaj , to i pośmiać się mają z kogo.A jeśli ci się tak tu nie podoba to napisz posta do moderatora i żegnaj.
Uważam że dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu i proponuję zamknąć temat.
#8
toperz0 to znaczy ze dobry czlonek stowarzyszenia to taki co placi skladki No tak moje posty na tym forum nie wnosza zadnych informacji no przepraszam nie jestem specjalista od cmentarzy chyba ze ty kopiac na nich takim jestes Przepraszam jak kogos obrazilem Chodzilo mi o to ze ludzie z innych stowarzyszen obrazaja nasze no sorka wasze forum Gdzie byles kiedy stawialismy glaz w Justynowie Co do mojej polszczyzny nie kazdy jest Slowackim tak jak ty Udzielam sie na wielu forach ale takiego jak Lodzkie forum nigdzie nie ma takiego zalosnego i nudnego Dlaczego nie placilem skladek raz ze mialem klopoty finansowe dwa ze nie o taka dzialalnosc stowarzyszenia mi chodzilo panie Slowacki Jest to ostatni post jaki pisze na tym forum dziekuje ze dzieki niemu poznalem wartosciowych ludzi ktorych juz tu nie ma i zycze wam wielu sukcecow PROSZE MODERATORA O ZABLOKOWANIE :zdrowko:
#9
Mówisz i masz :-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości