Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopanie, a prawo
#16
Przeczytałem sprawozdanie z akcji "Pandora IV ". Wyniki akcji są satysfakcjonujące dla naszych dzielnych policjantów. A szczególnie ten fragment mówi o ich inteligencji: " Podczas prowadzonych postępowań odzyskano około 10.419 przedmiotów z czego większość stanowiła zabytki i cenne zabytki archeologiczne, nielegalnie wykopane za pomocą detektorów metali w tym jeden skradziony z placówki muzealnej." nie wiedziałem że, wykrywaczem metali wykopuje się z ziemi zabytki i to wykrywaczem skradzionym z placówki muzealnej. Był w gablocie?
Odpowiedz
#17
Cała ta akcja w Polsce jest wyśmiewana w stosunku do funkcjonariuszy innych krajów. I te zdjęcia wycieruchów, ahhhh postarali się
Jak by nie było jest bardzo miło.............
Odpowiedz
#18
http://pze.org.pl/Polski_Zwiazek_Ekspolratorow/22102019
https://www.zwiadowcahistorii.pl/zakoncz...VlGH3n0mnQ
https://www.swiatrolnika.info/publicysty...ela-sztuki
Odpowiedz
#19
http://pze.org.pl/Polski_Zwiazek_Ekspolr...ploratorow
W zasadzie z uwagi na mój wiek nie powinienem się niczemu dziwić. Przeżyło się trochę, przetrzymałem różne systemy i zmiany poglądów rządzących, ale to co się dzieje przekracza zdrowy rozsądek, jakim się do tej pory kierowałem.
Odpowiedz
#20
Są jeszcze lepsze kwiatki. Być może niebawem będzie opublikowana inna bardzo bulwersująca sprawa, którą zajmuje się PZE . Najpierw adwokat musi się z tym dokładnie zapoznać.
Tu masz dalszy ciąg sprawy z Raciborza
http://pze.org.pl/Polski_Zwiazek_Ekspolr...la_policji
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości