Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI Gawędy o broni -niedziela 24II"13- Piotrków Tryb.
#1
24 lutego 2013 roku o godzinie 11 w muzeum w Piotrkowie Trybunalskim na Pl. Zamkowym 4 odbędzie się kolejna prelekcja z cyklu "GAWĘDY O BRONI ".
Tematem tej edycji będzie " OKRĘTY FLOTYLLI RZECZNEJ POLSKIEJ MARYNARKI WOJENNEJ"
WSTĘP WOLNY!!!

Plakat:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Dzięki Resty za umieszczenie ulotki o gawędach. My z Piotrem jesteśmy tak zajęci polichnieńską wystawą, że nawet nie mieliśmy czasu wstawić ulotki na forum. Zapraszam wszystkich chętnych. Jacek
Odpowiedz
#3
Wiem, wiem , dzisiaj jak się zabawialiśmy w pancernych mechaników opowiadał że niedługo filia w Polichnie ruszy Wink
Odpowiedz
#4
Jacku i jak się udała wczorajsza gawęda?
Zapodasz jakieś zdjęcia na chomika?
Tak żeby nieobecni mogli choć fotki obejrzeć .
Odpowiedz
#5
Spotkanie było bardzo udane, przyszło na nie około 30 chętnych wysłuchać opowieści o Flotylli Pińskiej. Dowiedzieliśmy się dzięki Prelegentowi wielu interesujących faktów szczególnie z tego najmniej znanego okresu - po zatopieniu okrętów we wrześniu 1939 zostały podniesione i wcielone do flotylli radzieckiej. Przy okazji wykrystalizował się kolejny temat gawęd - będzie o Korpusie Ochrony Pogranicza, a prelegentem będzie prof. Prochwicz. Ale to dopiero w maju-czerwcu.
Niestety z uwagi na fakt, ze obsługiwałem projektor i laptop nie mogłem też być fotografikiem i nie mam zdjęć do umieszczenia w chomiku. Będą następnym razem. Pozdrawiam. Jacek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości