Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam osoby do wspolnych wykopków !!
#1
Witam .
Dopiero zaczynam zabawę z wykrywaczem . Są może jacyś chętni do wspólnych wypraw (Łódź i okolice ) , najlepiej w wieku 16/19 lat (mam 17 ) Czekam na propozycje , możecie pisać tutaj lub na maila : czerwonybaron3@o2.pl Pozdrawiam poszukiwaczy .
Odpowiedz
#2
To napisz jeszcze że masz nowiutkie kajdanki i kolegów w prokuraturze bo na pewno mało chętnych się znajdzie...
Odpowiedz
#3
Nikt cię nie zna - nie licz na towarzystwo do takich spacerów. Jeszcze nie.
Poczytaj forum, zacznij od udzielania się, poznasz parę sposobów zaznajomienia się z tutejszymi.
Bez tego? Zapomnij.
Odpowiedz
#4
Eeeee głupoty gadacie. Sam kiedyś tak napisałem. I co? I ktoś sensowny odpisał. Dajcie mu szanse.
Odpowiedz
#5
(29-11-2012, 18:45)limp83 napisał(a): Eeeee głupoty gadacie. Sam kiedyś tak napisałem. I co? I ktoś sensowny odpisał. Dajcie mu szanse.
Ja dokładnie tak samo(pozdrawiam Sarmate).Ale chyba musisz poczekać do wiosny,pewnie będzie jakaś akcja z pospolitym ruszeniem.
P.S.
Co się z tobą dzieje Limp że nigdzie was nie widać?
Odpowiedz
#6
Nie torpeduję nowych ludzi, ale z obcymi nigdzie się nie ruszę ani nie nic.
Trzeba pogadać/popisać, obwąchać się, z czasem spotkać. Nie od razu Rzym...
Jestem nieufny. To coś złego? Shy
Odpowiedz
#7
(29-11-2012, 21:07)halskir napisał(a): Co się z tobą dzieje Limp że nigdzie was nie widać?

Powiedzmy: sprawy domowe są aż nad to na głowie
Od nowego sezonu wracam do łopaty, trzeba ten sezon nadrobić.

A co do nieufności, to co to jakieś nielegalne kopanie jest czy jak?
Odpowiedz
#8
(29-11-2012, 23:22)limp83 napisał(a): A co do nieufności, to co to jakieś nielegalne kopanie jest czy jak?
A znasz jakieś legalne sposoby pozyskiwania fantów do prywatnych kolekcji? Poza kupowaniem wątpliwej oryginalności klamerki na allegro?
Tak więc: tak. Wspólne wykopki, jakie marzą się koledze P1945 zdecydowanie nie należą do kategorii legalnych, bo jakoś nie zauważyłem wspomnienia, że jest przypadkiem archeologiem, nie doczytałem się w tym jednym, jedynym jego poście, że chce dołączyć do prac archeologicznych, że interesuje go członkostwo w stowarzyszeniu... Nic takiego nie napisał.
Zatem nie rozumiem Twoich "podchwytliwych", czy o jakichś tam innym charakterze - pytań.
Dodajmy do tego jeszcze całość tego cytowanego pytania: ma ono jakiś głębszy sens, czy tylko chcesz się poprzekomarzać?
Odpowiedz
#9
Limp po prostu się buntuje,nie bez racji,przeciw "JEDYNIE SŁUSZNEJ" interpretacji prawa
Odpowiedz
#10
Z ust mi to wyjąłeś.
Prawo nie zabrania to znaczy, że można. I tylko tej wersji od jakiegoś czasu się trzymam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości