Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta
#1
Mam do wszystkich forumowiczów małą prośbę w imieniu Marcina Dudy - studenta turystyki i rekreacji UŁ. Pisze on pracę naukową na nietypowy temat - a mianowicie atrakcyjności turystycznej obiektów opuszczonych. Chce zbadać coś nowego, a przy tym związanego z jego zainteresowaniami (geocachingiem, urbexem i painballem).Takim tematem nikt znany mi się nie zajmował, ba nie istnieje żadna literatura choćby dotykająca tego tematu. Dlatego chce on przeprowadzić badania samemu i go opracować. Przygotował ankietę na ten temat, na portalu ebadania.pl. . Z racji specyficznego tematu, badania można przeprowadzić wyłącznie metodą docierania elektronicznie do "bywalców". Byłoby naprawdę super, gdyby nawet co 5 osoba wypełniła tą ankietę i przyczyniła się do stworzenia prawdziwego obrazu, miłośników opuszczonych obiektów... W imieniu swoim i Marcina z góry dziękuję.
Ankieta łatwa i przyjemna. Maksymalnie 5 minut klikania odpowiedzi Smile

http://www.ebadania.pl/a6b49558c7329216
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
Zrobione Smile
Odpowiedz
#3
Poszło
Odpowiedz
#4
A i ja sie "podłączyłem "
Odpowiedz
#5
poszło-ciekawa ankieta
Odpowiedz
#6
i ja się podłączyłem
Odpowiedz
#7
ciekawa sprawa. wypełniłem
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#8
wypełniłem
Odpowiedz
#9
A ja też sobie wypełniłem
Odpowiedz
#10
Całkiem ciekawa ankieta.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#11
już Smile
Odpowiedz
#12
już po
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości