Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brytyjski czołg Valentine z Warty
#16
Jak tam idzie odtworzenie losów załogi?

Ironrat
Odpowiedz
#17
Praktycznie co tydzień jest jest jakiś materiał o Walentynie w Dzienniku Łódzkim w piątkowym piszą o dalszych losach załogi i prawdopodobnie także napiszą za tydzień taka nie kończąca się opowieść .
Odpowiedz
#18
Artykuł z Dziennika Łódzkiego z 02.01.2013

i jego większa wersja z Nad Wartą z 02.01.2013


Załączone pliki
.pdf   art I.pdf (Rozmiar: 945.57 KB / Pobrań: 18)
.pdf   str. 1.pdf (Rozmiar: 1.52 MB / Pobrań: 12)
.pdf   str. 2.pdf (Rozmiar: 822.44 KB / Pobrań: 11)
Odpowiedz
#19
W styczniowym "Odkrywcy" będzie co nieco o "naszej" Valentynie
Zapowiedź już jest na stronie głównej miesięcznika:
http://odkrywca.pl/index1.php?action=home
Odpowiedz
#20
najwięcej chyba jednak o warsie
Odpowiedz
#21
Na okładce tytuł wymowny Wink
Praw(n)y profil "Walentyny" czyli jak przeczołgać eksploratora.
ale cóż robić " psy szczekają,a karawana idzie dalej"
Odpowiedz
#22
Chciałbym wszystkim osobom zaangażowanym i kibicującym
podziękować za włożony dotychczas wysiłek, cierpliwość i nerwy .
Składam każdemu z osobna jak i stowarzyszeniu najlepsze życzenia na nowy 2014 rok
Byście wytrwali w reprezentowanej postawie silnej jednorodnej grupy ciekawych wykopków (może nawet bardzo ciekawych) i cierpliwości niekończącej szczególnie do sami wiecie kogo Cool
Odpowiedz
#23
Dzięki Yoony Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#24
Apropo artykułu, ma ktoś już styczniowego "Odkrywcę"?
Odpowiedz
#25
Tak...właśnie przeczytałem artykuł i jestem nieźle oburzony. Wiecie, że ja najlepiej wiem jak trudno przekonać służby konserwatorskie do różnych planów poszukiwawczych. I to co robią Ci debile spod Poznania niestety odbije się na dalszej niechęci do poszukiwaczy ze strony służb konserwatorskich. Przykre to i trudno przejść nad tym do porządku dziennego. Jak można z zawiści robić coś takiego co spowoduje jeszcze większą niechęć i krzywe spojrzenie na naprawdę fajne projekty, które są jeszcze przed nami. I możecie dać wiarę lub nie, ale w dużym stopniu odbija się na archeologach współpracujących z poszukiwaczami, którzy stają między "młotem" a "kowadłem". I co ja mam powiedzieć i jak przekonać do fajnych pomysłów skoro tu jakieś barany sikają do własnej piaskownicy...Przykre
Odpowiedz
#26
To byś skana czy foto podrzucił. Odkrywcy nie kupuję a chętnie bym przeczytał.
Odpowiedz
#27
Co tu się Jacku wkurzać?Wars to oszołom i w końcu wszyscy przestaną go traktować poważnie ale, co krwi napsuje to napsuje.Prasę już ma fatalną.Myślisz że w służbach konserwatorskich to się odbije szerokim echem i będą bali się udzielać takich pozwoleń?Ktoś mu w końcu pazurki stępi.
Odpowiedz
#28
http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum...3&t=125639
Sorki że link do innego forum ale kto ma tam konto może przeczytać.CYRK
Odpowiedz
#29
Dziś Jacek opowiadał o Valentynie w głównym wydaniu Panoramy Smile
http://panorama.tvp.pl/13945612/walentyna-z-warty
Odpowiedz
#30
No widziałem wczoraj tylko to był chyba jakiś zlepek z paru wcześniejszych wypowiedzi,bo zazwyczaj tak jest że puszczają to w ŁWD a później w panoramie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości