Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie pogrubiają się zaznaczone wyrazy
#16
IE oraz Mozilla
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#17
Firefox 11.0
Odpowiedz
#18
Opera 12.02.
Odpowiedz
#19
Mozilla firefox
Odpowiedz
#20
Aktualna wersja Opery to 12.02.
Jeżeli chodzi o Internet Explorera to dla WindowsXP jest to wersja 8.0 dla Vista/Win7 9.0.
Google Chrome 22.0
Firefox 16.01

Starajcie się mieć bieżące wersje przeglądarek. To naprawdę poprawia korzystanie z internetu.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#21
Pozwolę sobie zaprotestować. FF v.16xx jakoś nie sprawiało, żebym się uśmiechał korzystając zeń, dlatego wróciłem do 11-stki. I nie narzekam.
Odpowiedz
#22
przez eksplorera chyba ok
Odpowiedz
#23
Powiem[undefined=undefined] tak [/undefined] :
Korzystając z tej samej przeglądarki na innych forach działa poprawnie - tu niestety nie więc to też o czymś świadczy.
Firefox 16.0.1
System Windows 7
Wszystko na bieżąco aktualizowane .
Ciastka automatycznie usuwane przy zamykaniu programu - łącznie z fleszowymi które się normalnie nie usuwają .
Odpowiedz
#24
To samo może świadczyć o tym, że z twoim sprzętem jest coś nie tak, jeżeli u innych użytkowników działa. A możesz zalogować się na swoje konto na innym komputerze i sprawdzić tam? Nie zablokowałeś może czasem wyświetlania skryptów JAVA?
Do poprawnego działania obróbki tekstu, skrypty Java muszą być włączone.
Druga sprawa. Wyczytałem że podobny błąd w skrypcie naszego forum może wyskakiwać na Firefox 16.0/16.1 . Ma zostać wydana łatka blokująca możliwość wystąpienia tego błędu. Kiedy to się stanie? Podobno "na dniach". Do tego czasu prosiłbym (jeżeli ktoś ma ten problem) o używanie innej przeglądarki.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#25
na wersji 15.0 działa
Jak widać aktualizacje na bieżąco nie są "zdrowe " dla skryptu tego forum
Odpowiedz
#26
Bo skrypt nie zmienia się tak często, jak kolejne poprawki do przeglądarek.
Odpowiedz
#27
Z kompa Daguchy
Odpowiedz
#28
Xanadu ma rację. Skrypty forum nie rozwijają się tak szybko jak przeglądarki internetowe, dlatego radykalni fani Firefoxa muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nową wersję skryptu. Ci bardziej otwarci mogą korzystać bez problemu z innej przeglądarki.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#29
Dla mnie to nie problem, po co niby mam czcionki pogrubiać??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości