Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum ZLOTU 2011
#1
Proszę adminów o podpięcie tego tematu , posłuży on zlotowiczom do umawiania sie i wymiany uwag dotyczących majowego zlotu który organizuje stowarzyszenie .
Dobrze by było umieścić też zakładkę/przekierowanie do tego tematu ze strony zlotowej która jest na głównej HQ stowarzyszenia.

pierwsze informacje :
1.można już dokonywać rezerwacji miejsc w ośrodku - zapisy przyjmuje Tomek Klepacz tel. +48 604866198
2. komunikat / prośba : jeśli ktoś z forumowiczów posiada dostęp do złomu powstającego na tłoczni z pras proszony jest o kontakt ze mną : tel 602- 688-672
Chodzi konkretnie o odpady z wykrojników (metalowe krążki z blach), po odpowiednim nacechowaniu posłużą w zawodach o puchar przechodni w mistrzostwach
Odpowiedz
#2
Dobra. Jutro podepnę takie pod forum na naszym forum.
Resty, proszę podaj jakie masz główne działy które trzeba w nim otworzyć.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Myślę że wystarczy na stronie zlotu dodać zakładkę "forum zlotu" która będzie przekierowywać do tego tematu i zrobić go jako przyklejony.
Czyli wejście do tematu by było ze strony zlotowej i tak jak dotychczas z zakładki "Aktualności, ogłoszenia, spotkania i wyprawy w naszym regionie"
Omówimy to wieczorem na zebraniu :mrgreen: bo potrzeba jeszcze kilka aktualizacji
Odpowiedz
#4
Poszukuje osoby która na zlocie posługiwała sie aparatem fotograficznym cechującym zdjęcia jako wykonane przez DSC-HX5V.
Dotarły do mnie nowe zdjecia ze zlotu (z drugiego obiegu)ale nie wiem jak nazwać folder na chomiku- " okiem......." tak żeby było wiadomo czyje sa te foty.
Odpowiedz
#5
Zatytułuj: "Okiem znalezionym" Smile
Wstaw zdjęcia i dodaj opis do folderu. Kiedy zgłosi się ich autor, będziesz mógł poprawić.
Odpowiedz
#6
Na razie dodałem do swojego chomika, jak się autor znajdzie to je zachomikuje na chomika forumowego Smile
Odpowiedz
#7
Słusznie. Grunt to wgląd w fotki - autor sam się znajdzie. Albo i nie Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości