Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój ALL 1 ma słaby zasięg.
#1
Witam, to mój pierwszy post. Kupiłem wykrywacz ALL 1 ale nie testowałem go jeszcze w terenie bo zima. z testów w mieszkaniu wynika że 5 groszy łapie z 15 cm na czułości 8, balansie gruntu 0 i dyskr. 5. :zly: Czy słaby zasięg spowodowany jest tym że było to robione w mieszkaniu na stole?? I jeszcze jeden problem: podczas testu jest niestabilny na każdych ustawieniach a lekkie nawet dotknięcie kabla powoduje reakcje :zly: . Czy to wszystko zniknie jak wyjde w teren i dostroje wtedy ustawienia do gruntu??
Z góry dziękuje za pomoc.
Odpowiedz
#2
15 cm w domu to chyba nie najgorzej. W domu jest ten problem że wszystko dookoła wytwarza pole magnetyczne co wpływa na pracę urządzenia. All to wykrywacz do samodzielnego montażu ale też składają go domorośli elektronicy więc jakość wykonania jest różna. Napisz gdzie go kupiłeś jeśli można?
Z drugiej strony czy 15 cm to tak źle jak na taki sprzęt i to w domu na stole???
Odpowiedz
#3
kupiłem go od gościa który sam go robił. Kupie nowiutkie baterie (co prawda te też były w miare nowe) i sprawdze w terenie jak śnieg puści.
Odpowiedz
#4
Na bursztynową komnatę to pewnie nie masz co liczyć, ale każda zabawka ma swoje zalety.
Udanych łowów Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości