Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Sieradzki Piknik Poszukiwaczy
#1
Za zgodą Ireny i z błogosławieństwem Prezesa otwieram nowy wątek II - go Sieradzkiego Piknika Poszukiwaczy.
Termin spotkania - 31.08 - 02.09.2012r.
Miejsce - u mnie - Borysławice k/Błaszek
Zapewniam miejsce na namioty , integracyjne ognisko oraz dostęp do prysznica i WC.
Wstępny program ramowy:
piątek 31.08 - przyjazd,zakwaterowanie,ognisko integracyjne
sobota 01.09 - "Kalisz,najstarsze miasto Polski" , czyli zwiedzanie miasta Kalisza
niedziela 02.09 - "Sieradz - centrum (pępek) kraju" , czyli zwiedzanie Sieradza i okolic.
Wszystkich Kolegów proszę o pomoc w zorganizowaniu imprezy.
Pozdrawiam
Kazik

Otwieram listę uczestników:
1)toperz + ???
2)limp i Dagmara
3)resty + Dyplom
4)Bombel prawdopodobnie
5)Krzychu + 3
6)artiwu
7)Gosia z Kalisza + rodzina
8)Krzysiek1
9)Placzido
10)Pietrow
11)kolec
12)Attylla
13)eme5
Odpowiedz
#2
Ja się zamelduję !!!! Nie wiem czy mój młody też się zdecyduje , ale na razie na 50 %.
Odpowiedz
#3
Czyli mamy pierwsze zgłoszenie.Oczekuję na następne,abym wiedział ile miejsca przygotować na polu namiotowym.Oczekuję też propozycji odnośnie programu.Możemy zwiedzić Kalisz i Sieradz.Pytanie co chcielibyście zobaczyć?
Kazik
Odpowiedz
#4
My pewnie też dołączymy.
Od zwiedzania bardziej by nas interesowało podnoszenie monet.
Odpowiedz
#5
Nie obiecuje na 100% ale.....
Odpowiedz
#6
Jeśli chodzi o program to ja chciałbym zwiedzić Kalisz , Sieradz i pozbierać parę monetek też bym chciał Smile
Odpowiedz
#7
Widzę , że Prezes chciałby pogodzić wodę z ogniem. Obawiam się , że na wszystko nie starczy czasu. Postaram się , aby wszystkiego było po trochu; i zwiedzania , i chodzenia.
Odpowiedz
#8
Passy wybaczcie-syn obchodzi 18 tke i na 1-go organizuje oficjalna impreze...
Tak ze kolejnym razem zawitamy.
Odpowiedz
#9
Hej, ja bym poprosił o miejsce pod namiocik. Przyjechałbym z moimi 3 paniami, żeby też złapały trochę oddechu od codzienności. Pewnie niedzielne zwiedzanie Sieradza sobie odpuścimy (na drugi dzień w poniedziałek Dużej zaczyna się rok szkolny, a Mała do przedszkola pierwszy raz), ale na sobotni Kalisz chętnie się piszemy, przepiękne miasto.
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#10
Ja też się piszę prawdopodobnie z młodym.
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#11
Ponieważ termin spotkania już niebawem proszę o dopisywanie się na listę , kto jeszcze przyjedzie?Dla tych co nie mają możliwości spania w samochodzie lub pod namiotem informuję , że jest jeszcze do dyspozycji jeden tapczan dwu-osobowy i kanadyjka oraz mnóstwo wolnej podłogi.Jeżeli chodzi o program to:
piątek 31.08. - przyjazd uczestników , zakwaterowanie i ognisko integracyjne
sobota 01.09. - 9.00 pobudka
10.00 wyjazd do Kalisza
11.00 - 14.00 zwiedzanie Kalisza z przewodnikiem
14.00 - 15.00 czas wolny(obiad)
15.00 - 16.00 zwiedzanie Grodu Piastowskiego
16.00 - jak mówią Czesi wolna frajda
??? - powrót na bazę , ognisko itd.
niedziela 02.09. - dzień sieradzki , nad programem intensywnie pracuje Placzido , szczegóły wkrótce.
Proszę o zgłaszanie uwag do programu oraz uczestnictwa w imprezie.
Kazik
Odpowiedz
#12
Program na niedzielę 02.09.
9.00 pobudka 10.45 - zbiórka przed UM Sieradz, przejście do Rynku
11.00 - spotkanie na Rynku w Sieradzu - zwiedzanie z przewodnikiem
12.00 - 12.30 - przejście na Wzgórze Zamkowe - spotkanie z archeologiem.
13.00 - 13.15 - powrót do Rynku
13.15 - Sieradzki Pchli Targ , posiłek i wolna frajda.
Proszę o przesłanie logo Grupy Łódź w corelu.Może zdążę wykonać identyfikatory.
Kazik
Odpowiedz
#13
Hej. Ja niestety nie dam rady gdyż wybywam w sobotę rano poza Łódź. Życzę dobrej zabawy i zgodnie z obietnicą zamieszczam informację na Facebooku. Powtarzam że oficjalny profil to: https://www.facebook.com/sehgrupalodz .
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#14
Właśnie otrzymałem do zatwierdzenia próbny wydruk identyfikatora.Mam nadzieję , że wszystkim się spodoba i będzie miłą pamiątką.
Odpowiedz
#15
No i po pikniku.Dla Passyego i Placzido za przygotowanie imprezy wielka pochwała przed frontem szeregu.Przewodnicy jacy nas oprowadzali to prawdziwe kopalnie wiedzy .Wielkie podziękowania za poświęcenie czasu .Zdobyliśmy olbrzymią wiedzę z historii Kalisza i Sieradza. Pogoda w brew pozorom dopisała. Kto nie był może tylko żałować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości