Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam kogos z Łodzi lub okolic na wspólne wykopki
#1
Witam, wreszcie kupiłem swoj pierwszy wykrywacz. Od kilku lat interesuje sie exploracja, ale dopiero teraz nadszedl czas na działannie Smile Szukam osób z mojego regionu, które byłyby chetne przyłączyc sie do poszukiwań. Posiadam samochód wiec transport nie bedzie problemem.

Kontakt mamy na forum. Maila zostaw na ostateczność.
X.
Odpowiedz
#2
A skąd jesteś kolego?
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#3
ja z Łodzi jestem, ale mam taka prace ze jezdze po całym województwie wiec dla mnie nie problem dojechac.
Odpowiedz
#4
Wtam! Jestem z Kutna.
Na wschód od miejscowości Psary,jest fajny lasek.
Mamy mniej więcej po połowie drogi,więc jak chcesz to możemy tam zrobić mały rekonesans.
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie to nie ma problemu. Pisz na priv albo maila. Psary to jest miedzy Waliszewem a Bielawami?
Odpowiedz
#6
Uważajcie na SL,jak byłem tam 2lata temu to spotkałem patrol 3 razy w ciągu 2godzin.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#7
dzieki za ostrzezenie
Odpowiedz
#8
(04-07-2012, 12:39)speed napisał(a): Uważajcie na SL,jak byłem tam 2lata temu to spotkałem patrol 3 razy w ciągu 2godzin.
W końcu leśniczy,też człowiek.Myślę że mają większe problemy,niż uganianie się za piszczałkamiRolleyes
Odpowiedz
#9
(04-07-2012, 22:56)Romek1975 napisał(a): Myślę że mają większe problemy,niż uganianie się za piszczałkamiRolleyes
Życzę Ci, byś się nie mylił. Z leśniczymi bywa różnie, choć na ogół jednak nie liczył bym na łut szczęścia trafienia na tego z pobłażliwszej mniejszości.
Znakomitej mniejszości.
Odpowiedz
#10
Miałem spotkanie z leśniczym,i żeby nie rozmowa przed rekonesansem,to sprawa wyglądała by kiepsko.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#11
To kiepsko.Można użyć siły persfazji,kultury i sprytu...A wtedy cel osiągnięty:-)
Odpowiedz
#12
Kovar działasz jeszcze może jakieś wspólne wykopki .Wyślij eska na 724 678 552 ja oddzwonie . Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości