Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seh "Grupa Łódź"-Konto na Facebook
#1
Miło nam jest poinformować szerokie grono kolegów i koleżanek że "Grupa Łódź" posiada konto na Facebook.
Profil jest ciągle rozwijany i aktualizowany.Można się tam zapoznać z albumami nie publikowanymi dotychczas na stronie.
Jak także korzystać ze wszelakich opcji jakie Facebook oferuję.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzenia oraz dołączenia nas do swoich znajomych. :zdrowko:


P.s: Bezpośrednie przekierowanie znajduję się na naszej stronie głównej , po lewej stronie pod zakładką Zlot 2011.


Załączone pliki Miniatury
   
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#2
Kolejny szajs typu NK tylko w większej skali (to moja prywatna opinia).
Nie idę za modą więc jestem w opozycji przeciw takim serwisom ( witrynom).
Ale jak lans to lans - może przysporzy to nam jakiegoś sponsora , choć w to wątpię.
Lepsze promo by było umieszczenie na stronie głównej zakładki + bezpośrednie przekierowanie na stronę You Tube:
http://www.youtube.com/user/GrupaLodz

Poza tym nic tam nie można zobaczyć :
"Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony. "
Dodam że rejestrować się tam nie zamierzam więc strona dla mnie kompletnie nieprzydatna Confusedfrustrowany:
Odpowiedz
#3
O i to mi się podoba , wystarczy wspomnieć i już koledzy działają !!! :wypas:
Zakładka z przekierowaniem na stronę YouTube już jest na stronie głównej :band:
Teraz trzeba poczekać chwilę, a Dominik zrobi zakładkę /folder z podziękowaniami jakie dostało stowarzyszenie i artykułami prasowymi "O nas" ;-) :clap:
Odpowiedz
#4
Z jednej strony super, że jeszcze jeden kanał kontaktu z ludźmi został aktywowany (mam na myśli "Facebook") z drugiej strony jak zobaczyłem listę nowo-zalogowanych na forum z końcówki stycznia i lutego, to się zastanawiam czy naprawdę o to chodziło. Może jednak jakiś mod powinien to weryfikować...
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#5
Wiesz co boty instalują się bez względu na konto w Facebooku czy też nie.
Po prostu takie uroki internetu. Staram się w miarę możliwości wywalać spamboty.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Dla jednego Fb jest do kitu dla innego Nk dla trzeciego chomik lub rapidshare....
Wszak każdy ma inne gusta a o nich się nie dyskutuje...
Fb jest na tyle dobry iż można wrzucić na niego tyle zdjęć ile nam się podoba + aktualizować na bieżąco informacje, bez udziału osoby znającej html.
Poza tym jak słusznie wskazał Artiwu jest to kolejna forma kontaktu międzyludzkiego.
Dodatkowo wspomnę iż powoli na FB konta mają wszelakie instytucje w tym państwowe.
Cóż Resty trzeba iść z duchem czasu.

P.S W tej chwili na Fb znajdują się galerie ze zdjęciami których na stronie nie ma np: Gościnny udział naszej grupy przy wydobywaniu Sdkfz 251.Bądź zdjęcia ze zlotu w Bornym Sulinowie 2010.
Sukcesywnie pojawiają się kolejne galerie Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#7
nadal nie działa poprawnie - nie można nic zobaczyć bez zalogowania.
Wyskakuje od razu komunikat:

"Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

Zarejestruj się w Facebooku"
Odpowiedz
#8
Domel musi przekierowanie odpowiednie wstawić na stronę.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#9
Albo w ogóle to wyłączyć bo tylko skrzynkę zaśmieca a pożytku za tego nie ma żadnego.
Odpowiedz
#10
toperz0, a jest możliwość sprawdzić ilość odwiedzin? jeżeli jest mała, to wydaje mi się że spokojnie można usunąć, a skupić się na jednej stronie.
Z doświadczenia wiem, że ilość prowadzonych stron nie zawsze przechodzi w jakość...
Odpowiedz
#11
Mnie to ten Facebook w ogóle nie porywa ale przeciwny mu nie jestem. Stronę założył KaDe i miał się nią chyba zajmować . Ale jak zwykle ogień zgasł.Jeśli ktoś miał by chęć się nią zajmować a Karim przekazał by mu hasła ( bo podobno jakieś są ) to proszę bardzo.
Odpowiedz
#12
Generalnie, uważam, że konto grupy powinno tam pozostać. Ale jedno. Dwa to już chyba trochę za wiele, zwłaszcza, kiedy są to dwa profile - Seh Grupa Łódź (jako osoba) oraz Stowarzyszenie Eksploracyjno-Historyczne "Grupa Łódź" (jako już faktyczne stowarzyszenie).
I to pierwsze można by w sumie usunąć Huh
Odpowiedz
#13
(14-08-2012, 08:10)resty napisał(a): (...) tylko żeby było aktualne i wiadomości dotyczyły działalności forum i stowarzyszenia (...) bo co tydzień coś jest w planie .
No, to chyba jest o czym pisać, prawda?
Odpowiedz
#14
Zacznijmy od podstaw: Chomik nie jest miejscem do publikacji treści czytanej, tylko do przechowywania plików. FB zdecydowanie bardziej się nadaje do lektury Smile
Odpowiedz
#15
Może, zamiast zastanawiać się nad walorami obu serwisów, ktoś podejmie decyzję, czy pozostaną dwa profile na FB, czy wybierze jeden i ustanowi go tym właściwym.
Lub pozostawi tak, jak jest...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości