Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sieradzki Pchli Targ
#1
Sieradzki Pchli Targ planowany jest na 2 września w godz. 13.00 - 18.00 na Rynku w Sieradzu.
Zgodnie z inf. od organizatora na imprezie będą stoiska ze starociami (monety, ceramika, grafika, znaczki, pocztówki, medale), stoiska ze starymi meblami, książkami itp.
Odpowiedz
#2
Przypomnij 3 dni przed bo każdy pozapomina
Odpowiedz
#3
Jak nie zapomne, to przypomne Smile
Odpowiedz
#4
Resty-mam za krótki staż,nie mam pojęcia jak by się do tego zabrać.Po za tym w Łodzi bywam z 2 lub 1 wieczory w tygodniu prócz weekendów(taka praca)
Odpowiedz
#5
Wszystko jest do dogadania.Tak jak mówiłem w Konewce.Na moich posesjach nie ma za bardzo co szukać , ale mogę zorganizować bazę wypadową, tj: miejsca noclegowe , ognisko , sanitariaty. Natomiast miejsca wypadów musielibyśmy zaplanować wspólnie.
Odpowiedz
#6
Organizatorem ma być Sieradzkie Centrum Kultury http://www.scksieradz.pl/, na ich stronie jeszcze nie ma zapowiedzi. Jak coś się ukaże dam znać.

W sprawie organizacji zlotu w Sieradzu też służę pomocą.
Mam namiary na muzeum w Sieradzu - archeologa p. Marka Urbańskiego - można byłoby go zaprosić. Jak coś dajcie mi znać to z nim pogadam Smile
Odpowiedz
#7
Resty, wstępnie umawiać na pierwszy weekend września?
Odpowiedz
#8
Jesli się uda to i w tym roku Was nawiedzę Smile
Jack116
Odpowiedz
#9
W załączeniu informacja o imprezie. Jeżeli ktoś chciałby się "wystawić" to tel. kontaktowy: 784-306-140 (zapisy i rezerwacje do 26 sierpnia). Głównym organizatorem jest Sieradzki Klub Kolekcjonera i Hobbysty.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości