Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie dla poszukiwaczy
#1
Witam.Stowarzyszenie Eksploracyjno Historyczne "Grupa Łódź" zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie archeologiczne.Odbędzie się ono dnia 23 czerwca 2012 roku w Łodzi a poprowadzi je pracownica Urzędu Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków- Magdalena Nowak.Zakres szkolenia obejmie zagadnienia prawne oraz procedury jakim poddać się powinien każdy kto chce legalnie działać z wykrywaczem.Na zakończenie planowane jest wydanie zaświadczeń o udziale w ww. szkoleniu.Miejsce spotkania i godzina zostanie podana wkrótce.Chętni do uczestnictwa proszeni są o zgłaszanie swojego uczestnictwa w tym wątku lub na adres - toperz0@02.pl
Odpowiedz
#2
Jeżeli czas pozwoli bardzo chętnie się pojawię, więc proszę o zapisanie na liście
Odpowiedz
#3
Hej,ja też wstępnie się pisze
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#4
(28-05-2012, 01:14)resty napisał(a): Sądząc po dyskusji na forum P.S. może należało by zastąpić słowo "szkolenie" słowem "spotkanie" bo niektórzy biorą to zbyt dosłownie.
A może lekcja poglądowa?
Odpowiedz
#5
Spotkanie, szkolenie, lekcja podglądowa ... Ja postaram się być.
Odpowiedz
#6
ja się piszę Smile jeśli nie wypadną mi jakieś egzaminy, na pewno się pojawię Smile
Odpowiedz
#7
wpisz mnie-chętnie się pojawię
pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Możesz mnie dopisać.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
Postaramy się być
Odpowiedz
#10
Jestem zainteresowany, ale potwierdzę ostatecznie bliżej terminu
Odpowiedz
#11
Czy znane są już jakieś szczegóły szkolenia tj. godz. i miejsce?↲Czy otrzymane zaswiadczenie uprawnia do czegokolwiek?↲Op.
Odpowiedz
#12
Cześć. Imprezka odbędzie się na terenie zespołu szkół przy ul. Czernika 1\3 w Łodzi ( w dzielnicy Widzew - wschód). Początek godz. 12. Poza ogólnymi wiadomościami na temat poszukiwań szczególny nacisk ma być położony na obecne przepisy prawne oraz interpretację ustawy . Po dyskusji w ww. tematyce przewidujemy pogaduchy z archeologami ( między innymi na temat konserwacji zabytków)Pozdrawiam - toperz0
Odpowiedz
#13
Jeśli tylko uda mi się wyrwać z roboty to chętnie wpadnę na to szkolenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości