Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy członek -;-P Yorczek
#1
Wink 
Witka wszystkim
Jak niektórzy już wiedzą w zeszłą niedzielę do rodziców przybłąkał się mały Yorczek.
Rodzice mają już dwie suczki i piesek może im za dużo namącić Tongue

Ma wszczepionego czipa jednak nie jest zarejestrowany. Właściciele jakoś za mocno też go nie szukają.

Zostaje więc z nami jako zastępca mojego Fiskarsa.
Teraz szukamy dla niego imienia. Padły propozycje
Denar,
Dukat,
Szeląg,
Ugryź,
Czekamy też na Wasze propozycje. Dla pomysłodawcy najciekawszego imienia przewidziano nagrodę.

Pozdrawiamy
Limp i Daga
Odpowiedz
#2
Dla tak zapewne ruchliwego i wszędobylskiego stworzenia jakim jest York proponuję imię TOFIK lub FRODOSmile
Odpowiedz
#3
axel
a może po prostu Limpek
Odpowiedz
#4
Żadne zwykłe imię nie wchodzi w grę. Będzie to pies eksplorator, rasowy okopywacz. Musi mieć imię związane z historią bądź eksploracją.
Odpowiedz
#5
więc może bRutus
Odpowiedz
#6
Dobre Smile
Może być tylko śmiesznie jak zawołam bRutusa a za rogu wyjdzie potwór o wadze dwa kilo.
Odpowiedz
#7
no cóż-Żorż Ponimirski miał ratlerka o tym imieniu a to przecież hrabia był,więc wiedział jak nazwać

swoją drogą sprawdź czy ma tatuaż na pachwinie.wszystkie psy z rodowodem taki mają.jak ci na tym zależy to w związku kynologicznym powinni powinni określić z jakiej hodowli pochodzi pies a potem komu został sprzedany.imie takiego arystokraty to też nie prosta sprawa bo wszystkie psy z określonego miotu muszą zaczynać się na tą samą literę.
Odpowiedz
#8
Brutus to bardzo właściwy wybór. Miejmy tylko nadzieję, że nie będziesz gawędził ze znajomymi przesiadując na konarze wierzby tudzież uciekał się do innych atawistycznych skłonności Wink
Ewentualnie możesz rozważyć jeszcze imię "Szrapnel" - kumpel tak nazwał (istotę-kulkę) swojego yorka, bo co mu wpadało w pysk - przemieniało się w rzeszoto lub rozpadało w strzępy Big Grin
Odpowiedz
#9
Może ... Kanarek albo Zapał Big Grin
Odpowiedz
#10
Póki co mamy TRZY interesujące imiona:
TALAR
bRUTUS
KLOSS zdrobniale KLOSIK


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#11
Dla mnie to prawdziwy TYGTYS , TIGER , TAJGER itp.
Odpowiedz
#12
No dobra - to gdzie mogę odebrać nagrodę ??????Wink
Odpowiedz
#13
Jeżeli chodzi o znaleziska to proponuję jeszcze :
GROSZek, SAPik, Maniek ( od Mannlicher ), Wycior , Maxim ewentualnie Max

Zaś jeżeli imię ma się wywodzić od wykrywki to : Delta Smile
Odpowiedz
#14
A dla mnie (jak spojrzałem w te oczęta) to jest to Szperacz.
Odpowiedz
#15
Ehhhhhh dopiero wróciłem z delegacji
Dagucha podjęła decyzję i jest już Kloss vel Klosik.
Woła już tak na niego i nawet powoli reaguje.
Dziękuję wszystkim za propozycję i w ramach nagrody dla wszystkich, każdy z osobna będzie mógł się pobawić z KlosikiemSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości