Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gawęda o broni... 22 IV 2012 Piotrków Trybunalski
#1
Witam serdecznie,
chciałem zaprosić Szanownych Kolegów i Koleżanki na spotkanie w Piotrkowskim Muzeum dnia 22 kwietnia 2012 r o godzinie 11.00. Będę prowadził spotkanie z miłośnikami dawnej broni na temat przemysłu zbrojeniowego II RP.
Szczegóły poniżej w załączniku.

Pozdrawiam.
Sturmvogel

PS. Mam nadzieję że koledzy ze Stowarzyszenia nie mają mi za złe, że na afiszu pojawia się logo SEH, projekt zrobiłem będąc członkiem i postanowiłem tego już nie zmieniać.

[Obrazek: gawedy22kwietnia2012.jpg]
Odpowiedz
#2
Mógłbyś ten afisz jakoś inaczej dodać?
Obcina mi prawą stronę jak twojego posta przeglądam Smile
Odpowiedz
#3
Powinno być dobrze Smile
Odpowiedz
#4
Po edycji jest O.K. Big Grin
Może warto by było żeby Gunship zamieścił ten plakat na stronie głównej
Odpowiedz
#5
Ja nie mam nic naprzeciw.
Aczkolwiek Jacek już puścił tę informację w media, także kto ma wiedzieć, to wie Smile

Pozdrawiam
S
Odpowiedz
#6
Tak jak się spodziewałem - administratorzy strony mają głęboko w doopie reklamę inicjatyw i działań użytkowników .
Teraz to można tylko mieć nadzieje że za jakiś miesiąc , może dwa pokaże sie jakaś wzmianka że się odbyło Sad
przykre to niestety.
Odpowiedz
#7
Czołem.

Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim którzy zechcieli zajrzeć na spotkanie.
Przyznam szczerze że sam nie wiem ile czasu trwało, ale miałem wrażenie że jakoś tak szybko z tematem się uwinąłem.
Z tego miejsca również dziękuje ekipie Piotrkowskiego Muzeum - mam nadzieję że nie zawiodłem i spełniłem oczekiwania.

Pozdrawiam
Sturmvogel
Odpowiedz
#8
    Wszystko wyszło oki...szkoda, że nie było tylu chętnych do wysłuchania fajnych informacji i zapoznać się z egzemplarzami broni takimi jak: Nagant, Browning FN, Colt, oczywiście Visy, replika Morsa (słaba, ale jest), Bergman, Thompson, Suomi. Nic tylko oglądać rozłożyć, sprawdzić. Teraz kilka fotek z Gawęd:

           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości