Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa
#1
Wiecie coś ciekawego o DŁUTOWIE

bo mam zamiar tam troszkę pokopaćBig Grin
Odpowiedz
#2
pewnie ze wiemy Poczytalismy poszukalismy i wiemy Ty tez mozesz tak zrobic
Odpowiedz
#3
i jak znależliście coś
Odpowiedz
#4
Pewnie. Ale trzeba wiedzieć gdzie szukać Tongue
Odpowiedz
#5
powie kolega co znalazł czy nie a może jakieś foto ????
Odpowiedz
#6
Heh ja"znalazłem" leśniczego.....
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#7
koledzy ja pytam na serio
Odpowiedz
#8
No dobra,tak serio to leśniczy"znalazł"mnie.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#9
(02-04-2012, 16:46)kuba5272 napisał(a): koledzy ja pytam na serio
Na serio, to już ci obert8 odpisał. Zacznij od poszukiwań w bibliotekach, archiwach, czasem w muzeach też udostępniane są zbiory, poza wystawami.
W internecie też można nieco wynaleźć, ale na ogół to powszechnie znane i wielokrotnie powielane informacje.
Jeśli liczysz na to, że ktoś odda ci gotową miejscówkę, to się chyba mocno zawiedziesz...
Dłutów to ciekawe miejsce, ma swoją małą historię, jak każda większa wioska/mniejsza mieścina, ma przynajmniej dwa "terenowo" interesujące miejsca, względnie rozdzielone czasami wydarzeń , poza czujnymi oczami tubylców, które warto by zwiedzić szerzej.
Może nawet jeszcze w tym sezonie też tam wyskoczę na dłużej niż godzinkę...
Odpowiedz
#10
Wszystko o gminie Dłutów masz w książce Big Grinzieje Dłutowa i wsi okolicznych: Zbigniewa Tobjańskiego dodatkowo masz roczniki Kroniki Gminy Dłutów do wypożyczenia w gminnej biblotece.Za dużo to się nie spodziewaj teren przekopany od Kociołków po Hutę Dłutowską.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości