Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundacja Ekshumacja :)
#1
http://www.lodzka.policja.gov.pl/content/view/7511/277/

Sprawa jest rozwojowaCool
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#2
Domyślam się że są to podwykonawcy fundacji "Pamięć". Niestety są oni znani niemal na terenie całej Polski z braku szacunku dla ludzkich szczątków i działań metodami niewiele mającymi wspólnego z ekshumacją.Na konferencji w Muzeum II Wojny Światowej miałem okazję zobaczyć metody jakimi ekshumuje Pomorska Grupa Archeologi Militarnej "Pomorze". Po porównaniu działalności obu grup doszedłem do wniosku że taki twór jak fundacja "Pamięć" należy omijać z daleka .Lepiej niech kości żołnierzy leżą dalej tam gdzie są do tej pory , niż mają poniewierać się po polach . Dopóki będzie chodziło tylko o kasę i nikt nie będzie miał nad tym nadzoru , dopóty takie niby firmy będą właśnie tak działały.
Odpowiedz
#3
Właśnie dlatego tak broniliśmy Wiączynia przed akcją z ich strony. Może sama fundacja nie jest zła ale niektórzy kręcą przy okazji swoje lody. Wow, jeszcze mnie pozwą do sądu za zniesławienieCool
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#4
http://expressilustrowany.pl/cmentarne-h...c60d000000

Szkoda słów
Jak by nie było jest bardzo miło.............
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości