Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głosowanie na Sapera na stronie Archeologii Żywej
#1
Co niektórzy koledzy już zapewne czytali artykuł w "Archeologi żywej" o znalezisku z Czermna .
Można zagłosować na to odkrycie
Cytat z P.S.com autorstwa kolegi arturborat:
"Zakładam ten wątek, bo sprawa konkursu Archeo Top10 2011 na Archeologii Żywej jest co prawda wspomniana w podwieszonym wątku odnośnie Travellerów, lecz ubocznie i wielu kolegów pewnie nie zwróciło na sprawę uwagi. A głosowanie powoli zbliża się do końca i można wspierać Sapera tylko do 15 marca. I zachęcam do tego, bo ostatnio uaktywniła się grupa miłośników skansenu Karpacka Troja prawie doganiając naszego kolegę, odkrywcę skarbu w Czermnie.

Głosować na Skarb z Czermna można tutaj:

http://www.archeologia.com.pl/index.php ... =box&bid=1

Można oddać 1 głos na 24 godziny. Tak więc, do 15 marca każdy może to jedno kliknięcie wpisać do swojego harmonogramuSmile)
Artur"
Odpowiedz
#2
Klik Smile
Odpowiedz
#3
Kliknięte Smile
Odpowiedz
#4
OK Tongue
Odpowiedz
#5
klik- i przewaga rośnie
Odpowiedz
#6
Poszło Tongue
Odpowiedz
#7
klik - jestem
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#8
917 na dzien 06-03
Odpowiedz
#9
1321 na dzień 08-03 godz.18.12 - I miejsce
Odkrycie skarbu w Czermnie jest też nominowane w konkursie TRAVELERY 2011 w kategorii "naukowe odkrycie roku". Inni nominowani w tej kategorii to:odkrycie przemysłowej produkcji grafenu,przełom w badaniach nad szczepionką na malarię,odkrycie planet swobodnych i wyhodowanie w warunkach sztucznych węgorza.Aby tam zagłosować trzeba wysłać SMS-a.
Odpowiedz
#10
Oj, chyba to już koniec, bo nie można klikać...
Odpowiedz
#11
Ja klikłem może nie minęły u ciebie 24h.
Odpowiedz
#12
Jeszcze można klikać...
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#13
Klik Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#14
Po pierwszym oddaniu głosu mam już tylko to i nic więcej.
Myślałem, że to może błąd przeglądarki, ale pod inną mam to samo.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#15
U mnie działa - może dla tego że mam zmienne IP Smile
Klik i jeden głos więcej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości