Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis Canon
#1
Hej.
Nie wiecie czy w ogóle,a jeżeli tak,to gdzie jest serwis Canon,który naprawia lustrzanki,obiektywy tej firmy.
Oczywiście na terenie miasta Łodzi.Huh
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#2
na "pietrynie"jest stary serwis aparatów fotograficznych ale nie pamiętam gdzie dokładnie pamiętam że to prawa oficyna na 1 piętrze
nie wiem jak w jakością robót ale przy starym zenicie nieźle się sprawili.
W Pabianicach jest tez dobry sklep który ma autoryzację może ma namiary na serwis ale myślę że jeśli Canon to W-wa
edit
znalazłem
Adres: Piotrkowska 85, 90-423 Łódź
Telefon: (042) 639-92-89
Nip: 7251364045

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 10:00-18:00

Zakład znajduję się w bramie przy Piotrkowskiej 85. Trzeba wejść w podwórze i mniej więcej w jego połowie, po prawej stronie wchodzimy na 1 piętro i już Smile

zapikuj może coś wie , powodzenia
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#4
też kiedyś miałem taki problem z Łodzią i Cannonem i musiałem kupić nowy obiektyw Sad
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości