Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosna na Brusie
Lepiej napisz z czym tam latałeś.
Rutusa w profesjonalnym kamuflażu pamiętam - to Ty??
Czy Whites M6?
Odpowiedz
Rutus w profesjonalnym kamuflażu TO JA
Odpowiedz
Sznowni Forumowicze, dziękuję serdecznie za pomoc przy krótkiej acz owocnej akcji wiosennej. Smile W imieniu prowadzących badania zapraszam na Brus latem i przy okazji do nowego wątku: http://www.lodz-eksploracja.org/forum/po...zon-2012-r
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
Jako że nie mogę sie w żaden sposób skontaktować z Dr No zapytam więc poprzez forum:
jak wygląda na dzień dzisiejszy sprawa z obiecanymi dyplomikami za udział w akcji "Wiosna na Brusie"?

Ludzie którzy brali udział pytają mnie przy okazji spotkań, a ja nie mogę żadnych info im przekazać.
Wstępnie była mowa że będą po wakacjach, listę obecności wysłałem na email (poza jednym niezidentyfikowanym uczestnikiem).
Odpowiedz
Właśnie, jak z tymi dyplomami?
Na święta rodzina się zjeżdża i nie można się pochwalić ładnym dyplomem Sad

Obiecanki cacanki a Dr.No niesłowny Huh
Odpowiedz
Dyplomy za udział w akcji najprawdopodobniej będą gotowe do rozdania uczestnikom do końca tego tygodnia Smile
Tym sposobem zostanie "dopięta" akcja poszukiwawcza "Wiosna na Brusie 2012"
Odpowiedz
Dyplomy już są! Do odebrania u mnie, więc kto brał udział w akcji Wiosna na Brusie 2012 niech się zgłasza po odbiór.
Odpowiedz
Przypominam że dyplomy są do odbioru u mnie w sklepie na Lotniczej.
Jeszcze prawie połowa uczestników ich nie odebrała ( a tak marudzili - "kiedy będą ?")
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości