Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosna na Brusie
Wymień je, skoro tak jest. Nie wertuję postów na bieżąco.
Odpowiedz
Będzie ktoś jechał z Teofilowa ?

Martin
Odpowiedz
Jadę z Konstantynowa,mogę Cie zabrać.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
(23-05-2012, 23:41)resty napisał(a): Sądząc po zaangażowaniu należało by zweryfikować stwierdzenie" że koordynacja działań: Grupa Łódź " należało by raczej napisać "koordynacja : łódzkie forum eksploracyjne" ale w tym momencie to szczegół mało istotny i do uzgodnienia z organizatorem akcji względem akcji planowanych na czerwiec.

Może byłoby inaczej gdybyś jakiekolwiek swoje działania, będąc jeszcze oficjalnym członkiem ustalał z innymi (w szczególności zarządem stowarzyszenia).

A co do samego udziału Grupy Łódź to niech Cię głowa nie boli.
Będziemy.
Odpowiedz
(24-05-2012, 18:00)limp83 napisał(a):
(23-05-2012, 23:41)resty napisał(a): Sądząc po zaangażowaniu należało by zweryfikować stwierdzenie" że koordynacja działań: Grupa Łódź " należało by raczej napisać "koordynacja : łódzkie forum eksploracyjne" ale w tym momencie to szczegół mało istotny i do uzgodnienia z organizatorem akcji względem akcji planowanych na czerwiec.

Może byłoby inaczej gdybyś jakiekolwiek swoje działania, będąc jeszcze oficjalnym członkiem ustalał z innymi (w szczególności zarządem stowarzyszenia).

A co do samego udziału Grupy Łódź to niech Cię głowa nie boli.
Będziemy.
No nie drapcie się tak Smile Jeśli chodzi o Brus to jednak ja jestem organizatorem a fakt, że jedynie resty kontaktuje się ze mną i stara się pomóc w kwestiach logistycznych to należy mu zapisać in plus. Ze strony Grupy nikt się nie odzywa a może i szkoda bo można by skoordynować terminy. Rozumiem, że jako osoba nie należąca do Grupy nie muszę o wszystkim wiedzieć ale w kwesti zgrania różnych akcji można by się porozumieć.
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
Resty nie wiem gdzie przeczytałeś o koordynacji "Grupy Łódź". Jeśli posługujesz się cytatami to postaraj się ich nie interpretować na swój sposób. Wiem że czytanie ze zrozumieniem to sztuka ale tu chodzi o zwykły tekst bez ukrytych znaczeń. A jeśli nie wiesz co oznacza zwrot "z ramienia" polecam słowniki.Tak samo proszę zwrócić uwagę na znaczenie słów " organizacja " i " koordynacja" .Jeśli chodzi o niekontaktowanie się z organizatorem nikogo z zarządu stowarzyszenia to pragnę wyjaśnić że po rozmowie ze mną Resty został upoważniony do koordynacji kopania na Brusie a że nie jest to akcja zbyt skomplikowania logistycznie postanowiłem zadziałać w myśl przysłowia - "gdzie kucharek sześć ...." .To że w tym samym czasie co Brus mamy do załatwienia inną sprawę nie oznacza że frekwencja z naszej strony będzie mniejsza niż pamiętnego śnieżnego przedpołudnia.
Odpowiedz
Panowie, to gdzie jutro zbiórka???

Jedzie może ktoś przez aleksandrów łodzki, chętnie dożucę się do wachy. Żona konfiskumeje mi na jutro samochód
Odpowiedz
(25-05-2012, 19:20)sebastian1978 napisał(a): Panowie, to gdzie jutro zbiórka???

Jedzie może ktoś przez aleksandrów łodzki, chętnie dożucę się do wachy. Żona konfiskumeje mi na jutro samochód

9.30, parking przy ZOO od ul. Krakowskiej.
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
Sebastian jak dasz radę dojechać na róg Rojnej i Lnianej do Łodzi to na poligon cie podrzucę.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
ok dzięki speed mam juz transport
Odpowiedz
Akcja była super, czekam na następną Big Grin
Odpowiedz
Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękuję za owocne "piszczenie". Postaram się o nową akcję niedługo. Zapraszam i jeszcze raz dzięki Smile
P.S. A czy Dyplom był? Jakoś nie dostrzegłem Dyploma Sad
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
(27-05-2012, 13:20)resty napisał(a):
(27-05-2012, 12:11)Dr No napisał(a): P.S. A czy Dyplom był? Jakoś nie dostrzegłem Dyploma Sad
Jako "rejestrator" uczestników potwierdzam że Dyplom był Smile a w zasadzie "TOM DYPLOM "Wink

A jak tak to dostanie dyplom Smile
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
(18-05-2012, 09:10)Dr No napisał(a): Dla Dyploma będzie specjalny dyplom jeśli Dyplom będzie Smile
a to dostane dwa?
Zwykły i specjalny Tongue np. do szkoły?
Odpowiedz
Ponowie brałem udział w tym spotkaniu pierwszy raz, bardzo fajne spotkanie czekam na kolejna możliwość wspólnego pokopania. Jak to mówią w kupie raźniej. Na kolejnej edycji penownie pogadam na temat wstąpienie do waszego stowarzyszenia. Teraz trochę prywaty nie kojarzę kolegów po nickach, jechałem z kolegami skodą oktawią combi, jak mogę prosze o info na PW.

pozdrawiam

sebastian
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości