Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosna na Brusie
Też sie pisze
Odpowiedz
Dostałem dyspensę i się pojawię.
Odpowiedz
Postaram się wpaść (ja do łopaty lub cykania fotek koleżkom) - 50%
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
Ciesze się z licznego odzewu. Mam nadzieję że tym razem śnieg nie spadnie Smile
Przy okazji polecam: http://www.facebook.com/PoligonLodzBrus
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
Witam. Mam ostatnio problemy z dostępem do internetu.
Proszę o dopisanie do listy obecności Smile
Odpowiedz
witam
chętnie dołączę do kolegów od łopaty Smile
Odpowiedz
(22-05-2012, 15:38)resty napisał(a): Piotrze ,a czy tym razem planujesz grila integracyjnego ?
Mamy zabrać ze sobą kiełbaski i coś do nich?

No jasne Smile I grilla jak ktoś ma to też
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
Wczoraj wieczorem odebrałem telefon od mojego szefa, że jedyny luźny dzień, jaki mogę dostać... to dzisiaj. Zatem nie trafię na majową listę Sad
Odpowiedz
(23-05-2012, 09:59)resty napisał(a): Tak na marginesie to dziwi mnie tylko mała chęć udziału członków stowarzyszenia .
Na tą chwilę na 26.V. z GRUPY ŁÓDŹ ZAPISAŁO SIĘ TYLKO 6 OSÓB!!! Pozostali to zwykli forumowicze.
Nie wiem czy to efekt niechęci do akcji czy do uczestniczenia w "życiu forum" i napisania paru słów.

Może jest to efekt organizowanej niestety w tym samy czasie innej akcji, nie tak atrakcyjnej jak Brus ale też ważnej.
Odpowiedz
Chciałbym się dopisać Smile

Pozdrawiam
Martin

Zrobione Smile
X.
Odpowiedz
(23-05-2012, 14:42)resty napisał(a): Nikt nic nie zapowiadałConfused i dalej info nie ma - widać nie zależy grupie na promocji swoich działań
-schodzicie do podziemia? Czy znowu akcja dla wybranych?

Akcja dla wybranych...
W szczegółach niech się wypowiada zarząd, ja nie mam stosownych pełnomocnictw.
Odpowiedz
Chyba trochę zbaczacie z kursu, panowie.
Proponuję, byście przenieśli te rozmowy. Choćby do nowego tematu.
Albo na PW.
Odpowiedz
Kurcze-mało casu kruca bomba.Mam nadzieję że uda mi się wpaść choć na 3 godzinki-proszę o dopisanie

Dopisałem Smile
X.
Odpowiedz
Muszę zamieścić w tym wątku małe wyjaśnienie bo widzę że zaczyna się robić zamieszanie a dotyczy to ogółu forumowiczów.Otóż kopanie na Brusie jest jedyną akcją z ramienia stowarzyszenia w której mogą brać udział osoby z poza grupy.Większość tegorocznych działań dotyczy tylko i wyłącznie członków SEH "Grupa Łódź" oraz osób zaproszonych. Jeśli będziemy organizować coś dla wszystkich to informacja ukarze się na forum.
Odpowiedz
Dopiszcie mnie do listy a tak na marginesie na liście nie ma zapisanych 5 osób które zadeklarowały chęć uczestnictwa w akcji to co jest .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości