Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosna na Brusie
Witam.
Jest jakiś umówiony punkt spotkania i o której godzinie się zaczyna impreza? Pytam bo mogę zjechać prosto z trasy.
Sorki za zmieszanie już znalazłem odpowiedź.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Podsumowanie dzisiejszej akcji.
Pogoda nie rozpieszczała i sporo osób po prostu nie dotarło jednak i tak łącznie ze studentami archeo było nas razem 34 osoby !
Fotek też nie ma za wiele a te które są można obejrzeć tutaj:
http://chomikuj.pl/restybis/Eksploracja*...+NA+BRUSIE
lub tu:
http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/201...*c5*81odzi
Wszystko rozpoczęło się terminowo i zgodnie z planem, niestety sypnęło gradem i śniegiem na przemian z deszczem i pogoda nie pozwoliła na dłuższe penetracje terenu więc okolicach godziny 13 opuściliśmy teren poligonu Sad
Akcja ma być kontynuowana po świętach, ale o dokładnym terminie poinformuje już organizator Dr No.
Odpowiedz
Mam pytanie , właśnie wróciłem z rehabilitacji z Poznania , nie miałem tam internetu , dopiero dzisiaj odpaliłem swojego kompa , czy to oznacza iż mimo szczerych chęci nie mam szans na udział w pracach na Brusie ?

Pozdrawiam
Martin
Odpowiedz
(01-04-2012, 19:50)Martin napisał(a): Mam pytanie , właśnie wróciłem z rehabilitacji z Poznania , nie miałem tam internetu , dopiero dzisiaj odpaliłem swojego kompa , czy to oznacza iż mimo szczerych chęci nie mam szans na udział w pracach na Brusie ?

Pozdrawiam
Martin

W sobotniej akcji na pewno- chyba że masz wehikuł czasu Wink bo jak widzisz akcja odbyła się wczoraj.
W komunikacie o zamknięciu listy w piątek o g.12 chodziło o akcje z minionej soboty- przeczytaj uważnie.
O kolejnych akcjach w tym miejscu i czy to będzie akcja ogólna czy tylko dla zaproszonych zdecyduje DrNo

Jeśli wyrazi życzenie kolejne akcje będą ogólnodostępne jeśli nie to będą dla "elity".
Na ta chwile temat Brusa jest prawie najpopularniejszy od początku istnienia forum, przebija go ilością wyświetleń tylko temat o Wiączyniu założony przez Jagode w 2006 roku (ponad 4 tyś. odwiedzin ze 184 odpowiedziami).
Świadczy to bardzo żywym zainteresowaniu forumowiczów tym co się dzieje na poligonie a i chętnych do wszelkiej pomocy też przybywa.
Moim zdaniem zaproszenie poszukiwaczy do współudziału przy pracach badawczych na poligonie Brus przez DrNo było strzałem w dziesiątkę.
Jak widać archeolodzy i poszukiwacze mogą zgodnie współdziałać z pożytkiem dla każdej ze stron.
Odpowiedz
Poniewaz forum wreszcie dziala mam okazje podziekowac wszystkim,ktorzy stawili sie w sobote na Brusie i podjeli nierowna walke z pogoda. Niestety tym razem trzeba bylo sie wycofac ale nie oznacza to konca wspolpracy archeologow z SEHSmile Obiecuje,ze niedlugo da sie slyszec triumfalne piszczenie wykrywek i chrzęst swidrowSmile Dziekuje

P.S. Zapraszam https://www.facebook.com/PoligonLodzBrus
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
O ile nic się nie zmieni to kolejny proponowany termin następnej akcji to 5 maja .
Żeby nie było nieporozumień to informuje że uzgodniłem z Dr No, że w akcji może uczestniczyć każdy chętny na takich zasadach, jak ostatnio.
W porozumieniu z prezesem stowarzyszenia Toperz0 ustalono że GRUPA ŁÓDŹ koordynuje najbliższą akcję, tak jak ostatnim razem.
Odpowiedz
resty, jak robisz listę, to możesz mnie wpisać na piątego maja. Smile
Mam nadzieję, że mimo iż jest to długi weekend spotkanie dojdzie do skutku Smile
Odpowiedz
Dopisałem. Zastanawiam się tylko, na ile ta lista jest jeszcze aktualna.
Odpowiedz
Ok. Jedziemy z listą od początku.

Lista chętnych na wiosenną akcję "Bruss".
5 maja 2012 roku.

... została anulowana i zamknięta.


(24-04-2012, 09:12)Dr No napisał(a): (...) Akcję musimy przełożyć. Za zamieszanie przepraszam.
Odpowiedz
Ja i Irena, o ile nic nie stanie na przeszkodzie.
Odpowiedz
Proszę o dopisanie do listy.Jak nic nie wyskoczy będę na 100%.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
Bardzo chętnie się pojawię Smile

Pozdrawiam
Martin
Odpowiedz
Mam nadzieję że tym razem nic mi niespodziewanego nie wyskoczy,weekend mam w robocie wolny,jak dostanę dyspensę od mojej drugiej połowy to postaram się być,jak na razie piszę się tak na 50 %
Odpowiedz
No i niestety wyskoczyło Sad Niestety okazało się, że prawie cała moja ekipa archeologiczna wyjeżdża na majówkę w związku z czym nie będę miał nikogo do odwiertów. Akcję musimy przełożyć. Za zamieszanie przepraszam.
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
No, to otwieramy listę:

26.05.2012
Wiosna na Brussie.



1. Resty
2. Pietrow 64
3. Van
4. loopess w połowicznym rozdarciu między być a nie być Tongue
5. Speed
6. KandzioY
7. Dyplom Big Grin
8 i 9. Passy w duecie
10. Krawiec
11 i 12. Krzysiek1 + Szwagier
13. Artivu
14. Alex
15. Bartek Bijak
16. Lopez
17. Martin
18. Halrskir
19. Sturmik
20. Sturmvogel
21. Sebastian1978
22. Placido
23. Sid30
24. Sarmata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości