Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosna na Brusie
#46
Cześć.Dawno mnie tu nie było , ale już zaczynam się rozmrażać !!!Jak czas pozwoli to oczywiście będę chętny. Piotr - co do terminu marcowego wydaje mi się że może być jeszcze problem z generałem mrozem.W ostatni weekend Szczęściarz zrobił mały rekonesans w terenie ( nasłonecznionym ) i przy próbie wbicia saperki o mało mu zęby nie powypadały .W terenie zacienionym to zmarzlina może się do końca marca utrzymać.
Odpowiedz
#47
Jak akcja będzie pod koniec miesiąca to będę.
Odpowiedz
#48
Dopisany do listy
Jak się nic nie zmieni to będzie sobota 24III - tak zapowiedział wstępnie organizator Wink
Odpowiedz
#49
A propos Brusa
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11260...mowic.html
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#50
Polecam książkę Jerzego Śląskiego "Żołnierze wyklęci". Jest tam również mowa o Warszycu
Odpowiedz
#51
Wracam do sił i pełnego zdrowia Smile Na 100 % będę.

Pozdrawiam
Martin
Odpowiedz
#52
He, coraz nas więcej Wink , jak tak dalej pójdzie to Dr No będzie musiał wziąć ze sobą jeszcze kilku pracowników katedry żeby weryfikować jednocześnie kilka miejsc Smile
Odpowiedz
#53
Mam prośbę o podanie miejsca spotkania. Będę jechał z kierunku Lutomierska na Konstantynów.
Odpowiedz
#54
Miejsce spotkania poda DrNo zapewne w tygodniu poprzedzającym akcje Smile
Odpowiedz
#55
Skierniewice x2 czekam na dalsze wieści.
Odpowiedz
#56
Widziałem listę zgłoszonych - 24 osoby.
Chciałem się zapytać czy taka jest frekwencja na większości takich imprez, czy to tylko na rozpoczęcie sezonu?
Odpowiedz
#57
O frekwencji można będzie porozmawiać po imprezie .
Ilość osób może spaść - bo tym które się zapisały może coś akurat wypaść
Ilość osób może się zwiększyć bo ten temat obserwuje sporo osób a nie każdy chce się tu zapisać - więc liczą że się przyłączą bez zapisuSmile ewentualnie będą działać jako obserwatorzy naszych zmagań
Odpowiedz
#58
Kazda frekwencja bedzie mile widziana. Smile
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#59
(09-03-2012, 19:25)resty napisał(a): bo tym które się zapisały może coś akurat wypaść
Już teraz wiem, że 24 III mam popołudniowa zmianę i nie wiem, czy dostanę extra wolne. Frekwencja może też podupaść przez wzgląd na warunki pogodowe.

Odpowiedz
#60
(10-03-2012, 00:42)Xanadu napisał(a): Frekwencja może też podupaść przez wzgląd na warunki pogodowe.
Jeśli pogoda będzie pod psem akcję się przełoży. To ma być przyjemność a nie smutny obowiązek. Nie ma żadnej napinki z czasem więc możemy sobie pozwolić na przesunięcia, które mogą być kłopotliwe ale chyba wyjdą wszystkim na dobre i nikt się nie przeziębi Smile
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości