Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
#1
W kwietniu ubiegłego roku dowiedziałem się o grze World of Tanks. Czy ktoś z was miał już przyjemność pograć w tę grę? To internetowa, zręcznościowa gra spod znaku gąsiennic i pancerza.
W skrócie - pancerne pole bitwy dwóch drużyn składających się z czołgów, niszczycieli czołgów i artylerii samobieżnej jednej z czterech nacji: USA, III Rzeszy, Francji i ZSRR.
Zaczynamy oczywiście od najprostszych pojazdów które są na samym dole drzewa technologicznego. Odpowiednio dla Niemiec - Leichtetraktor, ZSRR- MS-1, Francji - Renault Ft17... Wraz ze zdobywaniem doświadczenia w rozgrywanych bitwach, oraz "zarabianych" funduszy możemy modernizować posiadane pojazdy, dokupować nowe, a także badać kolejne typy maszyn.
W grze mamy możliwość poruszania się pojazdami produkowanymi fabrycznie jak i prototypami takimi jak np. superczołg MAUS.
Gra jest cały czas rozbudowywana. Wiem że w kolejnych aktualizacjach mają pojawić się kolejne nacje, nowe maszyny, mapy a także być może artyleria przeciwlotnicza.
Na plus możemy zaliczyć dosyć realistyczną grafikę, coraz lepszą fizykę i zachowanie pojazdów a także niesamowitą grywalność.
Gra jest darmowa. Oczywiście przy wykupieniu konta premium mamy możliwość dostępu do pojazdów bonusowych takich jak chiński czołg type59, dostępu do rozgrywek klanowych itp.
Pomimo dosyć rozbudowanej grafiki gra ma dosyć optymalne wymagania sprzętowe a płynność wyświetlania można dostosować do możliwości swojego sprzętu komputerowego.

Już niedługo postaram się zamieścić obszerniejszą recenzję omawianej gry.
Serdecznie zapraszam do lektury jak i rozrywki. Możecie mnie znaleźć w świecie World of Tanks pod nickiem Gunship_PL.

Do zobaczania na pancernym szlaku!
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
Jakoś nigdy nie podeszła mi tak gra...
Odpowiedz
#3
Pisz do Remika.Wali w to już dość długo , a w garażu ma tyle że na dwie wojny by starczyło.
Odpowiedz
#4
Grałem w WoT praktycznie od początku, gdy gra została udostępniona. Od kilku miesięcy temat odpuściłem.
Niestety gra jest zdominowana przez osoby którą całą wiedzę pseudo pancerną czerpią z tej rozgrywki. Całkiem fajnie zapowiadający się produkt został niemiłosiernie spłycony.
Nie ma to jak stary dobry Panzer General czy Steel Panthers.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
(24-04-2014, 21:01)gunship napisał(a): Grałem w WoT praktycznie od początku, gdy gra została udostępniona. Od kilku miesięcy temat odpuściłem.
Niestety gra jest zdominowana przez osoby którą całą wiedzę pseudo pancerną czerpią z tej rozgrywki. Całkiem fajnie zapowiadający się produkt został niemiłosiernie spłycony.
Nie ma to jak stary dobry Panzer General czy Steel Panthers.
Oj tam,czepiasz się-to tylko rozrywka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości