Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umundurowanie z demobilu w Łodzi
#1
Od jakiegoś czasu chcę sobie kupić ubranie na ,,ciuranie'' po lesie, trochę survivalu czy jakieś prace przydomowe. Chodzi mi o kurtkę i spodnie w plamy, moro, woodlandy czy inne takie. Jako że szkoda mi kasy na zakup nowych spodni (110 zł o zgrozo na tyranie po lesie to trochę za dużo) i kurtki to mam pytanie - gdzie w Łodzi można takie ubrania z demobilu kupić? oczywiście jak najtaniej żeby było? Jak ktoś wie to proszę o informacje, będę bardzo wdzięcznySmile
Odpowiedz
#2
Gdzieś kiedyś czytałem że jest coś w Pabianicach. Ale to było jakiś czas temu, a że z Pabianicami mam niewiele wspólnego, to nawet nie sprawdzałem tej informacji.
Odpowiedz
#3
na MWB w Łodzi można sobie spokojnie coś wybrać. Następny 12-13 Maja.
Odpowiedz
#4
Na autogiełdzie w Łodzi na ul. Puszkina i okolicznych uliczkach od czasu do czasu stoi gość z angolami w dobrej cenie. Autogiełda co niedzielę.
Odpowiedz
#5
na ul Sienkiewicza na przeciwko Moniuszki widzialem dzisiaj angola w sklepie z urzywanymi ciuchami
Odpowiedz
#6
Wielkie dzięki wszystkim za informacjeSmile Teraz pozostaje tylko pochodzić i znaleźć coś dla siebieSmile
Odpowiedz
#7
Sklepy odradzam bo to co można kupić np na MWB czy na autogiełdzie w takich sklepikach kosztuje kilka razy drożej.
Odpowiedz
#8
W sklepach to ceny są masakryczne. Dziś chciałem sobie kupić szorty Texara ale cena 80 dych trochę mnie odstraszyła. Natomiast w necie nie ma moich rozmiarów w ogóle, wszystko małe albo jak już jest rozmiar to sobie nawet za używkę za dużo liczą. Wybiorę się MWB i tam może coś dostanęSmile
Odpowiedz
#9
ja kupiłem na weteranie komplet spodnie + kamizelka cirka 60 zł (flecktarn)

brytole odradzam, okropny jest ten krój.

jak masz trochę czasu poszukaj czegoś po bublach, jakiś czas temu wyszperałem oryginalną kurtkę m65. Pasuje jak ulał.Big Grin
Odpowiedz
#10
Dzięki Panowie za pomoc! Teraz to już na pewno coś dla siebie znajdęSmile A jest może jakiś sklep internetowy który możecie polecić z takimi ciuchami? Wiem, że jest ich pełno w necie ale chodzi mi o taki sprawdzony gdzie dbają o klientaSmile
Odpowiedz
#11
maciejfloyd z kupowaniem demobilu na allegro to dałbym sobie spokój a to rozmiar nie taki a to stan fatalny. Mogę ci sprzedać kurtkę brytyjską Smock Combat za 30 i 40 zł na alledrogo po 60 zł rozmiar wzrost klatka piersiowa 188/110 178/100 max ze spodni też się coś znajdzie jak jesteś zainteresowany to daj znać .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości