Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mierzenie pojemności skrzynki wiadomości PW
#1
Skasowałem wszystkie wiadomości, jakie tam miałem (około setki sztuk), zostawiając jedną - najnowszą. Wskaźnik sugerował zajęcie skrzynki na 36%.

[Obrazek: d2ee4f81042594a4.jpg]

Dziś dostałem drugą i wskaźnik podskoczył do 37%
Coś chyba tu nie gra...
#2
Limit wiadomości to 250 sztuk. Być może coś jest jeszcze przechowywane w pamięci skryptu tudzież w bazie.
A jak inni użytkownicy?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#3
U mnie jest 2% zajętego, a zielony pasek pokazuje połowę.
Po pierwszym logowaniu na nowej wersji forum pokazywało mi 100% i stare wiadomości jako nowe, więc musiało chyba się przetrawić.
#4
BM - masz rację niestety ale nowy skrypt odczytał prywatne wiadomości jako nieprzeczytane. Sam musiałem przeklikać 250 listów ale przy okazji zrobiłem z tym porządek. Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#5
Wyjaśniło się. Sądziłem, że usunięcie wiadomości - usunie je. Ale tu poszło wzorem Windowsa. Wylądowały w koszu, a nie w ogóle, że zniknęły.
Opróżniłem kosz i mam 2%.
Case closed Smile

P.S.
Z ciekawości zapytam, czy mogę sam zamknąć ten wątek, mając taka możliwość, naturalnie. Bo widzę, że mam, ale... na głównej stronie nie jest wyszczególnione, kto moderuje dział techniczny, co poniekąd daje mi to prawo... chyba, ze w domyśle ma to przysługiwać tylko adminom?
#6
Masz uprawnienia super moda więc masz taki przywilej. Co do poczty to faktycznie. Trzeba opróżnić też kosz Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#7
Ok. Wszystko jasne.
Zamykam więc Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości