Ankieta: Czy podoba ci się nowy wygląd forum?
Tak
78.26%
18 78.26%
Nie
8.70%
2 8.70%
Trudno powiedzieć
13.04%
3 13.04%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy skrypt forum
#1
Jak zapewne zauważyliście, stało się! Łódzkie Forum Eksploracyjne zyskało nową jakość oraz wygląd.
Zdecydowaliśmy się na porzucenie starego skryptu phpBB i przeniesienie się na lepszy, bardziej wydajny i dający większe możliwości rozbudowy skrypt MyBB.
Dzięki usilnym staraniom Waldiego udało się praktycznie bezboleśnie przekonwertować bazę forum. Niestety jedyną stratą jest brak możliwości przeniesienia awatarów i bannerów w profilach. W związku z powyższym proszę wszystkich forumowiczów o uzupełnienie swoich profili.

Mam nadzieję że wszystkim odpowiada nowy wygląd forum. Jak zapewne zauważyliście nawiązuje on stylem do serwisu Grupy Łódź.

W najbliższym czasie wprowadzimy jeszcze kilka poprawek oraz zmian o których tym razem będziemy informować zawczasu.

Jeżeli zauważycie błędy lub niedociągnięcia informujcie bezpośrednio mnie lub Waldiego poprzez Gadu-Gadu bądź drogą mailową na forum@lodz-eksploracja.org .
Proszę NIE DZWOŃCIE żeby komunikować, że gdzieś jest błąd ortograficzny lub nie widać załącznika....

Pozdrawiam

Gunship
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#2
test


Załączone pliki Miniatury
   
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#3
Dla mnie bomba, ale jeśli można by coś jeszcze ew. zmienić, to tekst przy ładowaniu się strony: "Teraz nastąpi przeniesienie do wątku" na krótsze... Może np.: "Ładowanie tematu", czy też "Wczytywanie tematu" ?
#4
Wiesz co jest to standardowy tekst. Musiałbym spróbować go edytować. Faktycznie jest trochę irytujący.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#5
Jeszcze coś. Patrzę na główną stronę i widzę, że nicki wszystkich modów są ujednolicone kolorami. Ok. Ale, czy może to być inny kolor od reszty słów?
Przykład:
[Obrazek: a6ec8598bd673b78.jpg]
Trochę się to zlewa ze sobą.
Nicki modów dać na jaśniejszy czerwony, czy zielony i będzie git Smile
Albo chociaż pogrubienie z podkreśleniem czy kursywą...
#6
No teraz to na bajerce. Mi się podoba.
Bravo Gun
#7
To zasługa trzech osób Smile Mnie, Waldiego (który zapanował nad bazą) i kolegi grafika ale dziękujemy Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#8
Na pierwszy rzut oka, zaskoczenie i zakłopotanie co gdzie i jak szukać ale po chwili zastanowienia wszystko się znajdzie. Ładnie.
MJ
#9
Początkowo nie wiedziałem, czy wszedłem na naszą stronę. Po chwilowym zakłopotaniu połapałem się o co w tym wszystkim chodzi i jestem na TAK. Zaintrygowały mnie jednak gwiazdki pod rangami a jako człowiek starej daty lubiący to co już zna, żal mi troszkę starych oznakowań. I jeszcze jedno pytanie, do czego ma służyć współczynnik reputacji i czy negatywne oceny mogą doprowadzić do niemiłych konsekwencji dla ich posiadacza?
Gałkówek - Raj dla Eksploratorów
http://www.galkowek.pl/
Zapraszam
#10
Co do reputacji - nie wiem. Zastanowimy się czy warto to "odpalać" czy też nie. Co do konsekwencji to 3 ostrzeżenia i ban są skuteczniejsze.
Jeżeli chodzi o obrazki rang postaramy się je odświeżyć i spróbować wpiąć ponownie do forum.

Spróbuj jeszcze raz wstawić banner w swoim podpisie.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#11
a tak sobie testuje Wink


Załączone pliki Miniatury
   
#12
Problemy z logowaniem !!!!!
Za diabła nie mogłem się zalogować na swoje konto i to nie tylko ja bo już kilka osób do mnie dzwoniło.
W moim przypadku pomogło zmienienie hasła poprzez pocztę email.

Zauważyłem jeszcze (tylko że to już wcześniej ) że klikając na zakładkę "aktualności" na HQ tytuł wchodzi na tekst.

Jak klikamy w menu z boku to wyświetla się dobrze .
"Nachodzenie" tytułu na tekst jest tylko po wejściu przez górną zakładkę
#13
Hej.Dla mnie jest O.K.
Jedyne co zauważyłem,to po przeczytaniu wątki nie odznaczają się jako przeczytane.
P.S.Padający śnieg jest teraz,a co będzie latem?
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
#14
* Resty jeżeli chodzi o skrypt strony to nic nie było tam zmieniane. Zmiany dotyczyły tylko i wyłącznie skryptu samego forum.
Z tego co zauważyłem najbardziej problematyczną przeglądarką (w przypadku naszej strony) to Google Chrome, dlatego zalecam korzystanie z Mozilla Firefox 9 lub Internet Explorer 8/9.
Ponadto jeżeli ktoś korzysta z Internet Explorera w wersji 6 lub7 też może mieć problemy z prawidłowym wyświetlaniem zawartości forum.

* Speed jeżeli chodzi o wątki przyjrzę się temu zjawisku ale zapewne chodzi też o ustawienia w profilu użytkownika. Co do padającego śniegu to może zostać i na lato Smile Zawsze można sobie tłumaczyć że jesteśmy na Florydzie a z nieba sypie się kokaina Wink A tak na poważnie to jeszcze nie wiem.
* Nieprzeczytane wątki są koloru bordowego natomiast przeczytane robią się szare. U mnie to działa.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#15
(17-01-2012, 01:56)resty napisał(a): Problemy z logowaniem !!!!!
Za diabła nie mogłem się zalogować na swoje konto
Dziwne. U mnie (prze pierwszym logowaniu w nowej szacie) tylko nie wypełniło się okienko z nickiem. Hasło było, nick dopisałem - autologowanie działa, jak poprzednio.

Gun, co z tymi kolorami liter? Da się to jakoś wyróżnić?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości