Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje i sugestie
#31
Dlatego kapitan żbik melduje o tym Wink
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#32
Od wczoraj zniknęły na forum avatary, możliwość wstawiania fotek oraz masa innych dodatków ... o co chodzi ?
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#33
Coś nam cholernie zżera transfer od 1 września 4,6 GB!!!!!!!!!!! co jest lekką przesadą i staramy się dojść do tego o co chodzi Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#34
może to te reklamy Gun, o sobie nie wspomnę, miałem 15 00 nieprzeczytanych postów, zatem mogło to trochę wessać limit hehehehehe
sac
Odpowiedz
#35
Coś żre transfer od 1 września. Dzisiaj do godziny 9:00 było już 500 MB transferu!!!!
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#36
no tak ale mamy już 35 % miesiąca zatem 18 % pobranie transferu nie powinno być problemem ... "tak se myślę"
sac
Ps. oczywiście nie te liczby wziąłem pod uwagę, sądziłem że te 500 to od początku miesiąca ... ok, poprawię się

a może zawieś na chwilę forum i zobacz czy transfer nadal rośnie ..
sac
Odpowiedz
#37
No ale fotki i avatary zwykle ładują się z innych serwerów (np. imageshack) - to nie pożera transferu plików ... może lepiej skasować te galerie i upload plikow na serwer ? Blokada obrazków z zewnetrznych serwerów nie ma wpływu na transfer.
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#38
Wyłączyłem najbardziej upierdliwe rzeczy. Zobaczymy co będzie teraz.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#39
No! Problemy z transferem już rozwiązane. Oczywiście winowajcą a właściwie cami były boty z Google i Yahoo. Potrafiły zżerać do 500 MB transferu dziennie! Forum samo generuje około 100.
Przywróciłem do życia załączniki! Ich wagomiar to: 200kB na forum i 256 kB w wiadomości prywatnej.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#40
No i cacy bo jak chcialem dac sobie nowy avatar to mi wyskoczylo ze
cyt. "Obrazek musi byc mniejszy niz 0 kb" Tongue


PS: czy tylko ja wiem ze dzis urodziny ma STELLA ? Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#41
Stella był szybszy! Nie wierzył w pamięć latorośli, więc sobie temat założył :lol:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#42
Może by tak troszkę zmienić sztae graficzną forum jest taka smutna to tylko propozycja
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#43
Jestem za. Tylko żeby nie za ciemno, zauważyłem taką modę na ciemne tła - to utrudnia czytanie.
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#44
Tak że tło ciemne a litery granatowe robią wtedy to człowiek musi się namęczyć żeby coś przeczyatć a to nasze tło jak człowiek siedzi to się robi tak smutno po czasie , i tak jak bym w woju siedział hehe, może wróćmy do starych kolorów naszej jednostki.
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#45
No dobrze fajnie ale jakie to mają być kolory? Bo powiedzieć łatwo a zrobić?
Poza tym trzeba brać pod uwagę także estetykę strony.
eeM zaproponowała barwy Orange - czyli biały, pomarańczowy i czarny Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości