Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje i sugestie
#16
proponuję wydłużyć czas, po którym zostaje się wylogowanym automatycznie. Często pisząc dłuższy post po próbie jego wysłania zostaję poinformowany iż nie jestem zalogowany .... :oops:
Sac[/fade]
Odpowiedz
#17
mnie jeszcze nie wylogowało po dłuższej obecności, nie wiem o czym mówicie...
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#18
gdy jesteś na jednej z podstron dłużej niż chyba 10 minut - bez wywoływania kolejnych - zostajesz automatycznie wylogowany. Oczywiście jest sposób taki, by przy długich postach pisać je w edytorze i potem wklejać , ale to chyba nie o to chodzi ....
sac
Odpowiedz
#19
nie wiem. ja mam zapamiętane hasło i nazwę uzytkownkika i jak włączam to forum to momentalnie nazywam się buc, a zawsze piszę dłuższe wypowiedzi w Wordzie...
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#20
od kad sie zarejestrowalem to zakazdym razem jak wejde jestem odrazu zalogowanySmile
Odpowiedz
#21
niech się wypowiedzą adminy co mamy z tym zrobić...
co do błędów, mam najnowszego fajerfoksa i zaznacza mi niezrozumiałe słowa, word powoli odejdzie w odstawkę :baby:
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#22
Sac o ile dobrze policzyłem to czas sesji trwa 20 minut. Ze względów bezpieczeństwa forum więcej nie da się "wyciągnąć". Jeżeli masz duży post do napisania - pisz w notatniku a potem kopiuj. Może trochę więcej zachodu ale to jedyny kompromis.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#23
ale po co to?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#24
No żeby sesja nie została otwarta przez nie wiadomo jaki czas i nikt się nie wpie... do ustawień forum.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#25
no tak sobie czytam, Jagoda napisał że moderatorzy śpią itp. i ma rację ! często widzę jak ludzie piszą w złych zakładkach nie na temat itp. raz nawet miałem napisać do moda - cholera chłopie weź wywal ten post do czegoś innego ! ale patrzę a to ja jestem modem tego działu !, no to ładnie ale wstyd i przenoszę temat, na drugi dzień wchodzę i myślę sobię ok, zabiorę się za przemeblowanie "mojego działu" jak napisał Jagoda bycie modem do czegoś zobowiązuje - wyszukuję posty , czytam czy dotyczą działu ..... i co się okazuje ? już nie jestem jego modem ! hm .... nie to bym się skarżył, ale szanowni Koledzy Administratorzy, gdy komuś przydzielacie, lub zabieracie dział - prześlijcie choć krótkie info by uniknąć nieporozumień ... nie widzę problemu by prowadzić którykolwiek dział, mam czas jeśli nie w domu to w pracy, tylko chciałbym wiedzieć który to dział !, poza tym, sądzę że rosnąca ilość postów sprawia że bezpieczniej będzie, gdy niektóre działy będą moderowane przez 2 lub nawet 3 modów ....
pozdrawiam
skruszony
szeregowy członek
Sac

PS.: a tak na marginesie - kto moderuje sprawy techniczne ? straszny tu bałagan jest - i posty jakieś takie ........ nieaktualne ...........
Odpowiedz
#26
Wziąłem pod uwagę sugestie Sac'a i pozmieniałem tu i ów uprawnienia, zerknijcie proszę na dole strony jest zakładka moderatorzy klikając na nią zobaczycie kto ma uprawnienia moderować i jakie działy!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#27
Dział Identyfikacja zmienił nazwę na Identyfikacja znalezisk. To nie wszystkie zmiany.
Jak zauważyliście podzieliłem go na części żeby wprowadzić tam trochę porządku.

W dziale Architektura inna niż wojskowa wprowadziłem podrozdział przeznaczony tylko tematyce cmentarzy.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#28
Ja proponuję na forum zrobić CZAT ;P a co!
Odpowiedz
#29
Masło maślane w regulaminie użytkowania forum. Coś ala już nikt nas nie przekona że czarne jest czarne, a białe białe Wink

Cytat:(...)
5. Za optymalny rozmiar awataru uznaje się 400x400 pikseli. Awatary większe będą usuwane przez zespół administratorów.

(...)

Avatary:

Wstawiamy awatary o rozmiarze nie większym niż 110 na 110 i "wadze" pliku do 70kB - musimy oszczędzać miejsce, poza tym takie duże paskudnie deformują forum

A oto jakby wyglądał optymalny wedle regulaminu avatar :lol:
[Obrazek: untitled3cv7.jpg]
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#30
110x110 taki jest aktualny rozmiar.
Zapomnieliśmy nanieść poprawkę w regulaminie - ot co Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości