Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje logo forum
#61
No wreszcie jacyś graficy z prawdziwego zdarzenia wzięli się do roboty

Sac bardzo fajnie ci wyszło to logo – można jeszcze poeksperymentować.
Bolek – też fajny pomysł.

Proponuje żeby panowie dopieścili swoje pomysły a decyzje podejmie się na podstawie gotowych wersji. Fajnie gdyby autorzy wstawili też opis czym się inspirowali i do czego znak graficzny ma nawiązywać.
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
#62
Wit, grafik ze mnie jak z koziego zadu trąbka .... jak już pisałem ładnie wygląda w niebieskim, zgodnie z tym co pisaliście poprawiłem troche grubość literek, oczywiście sam tekst czy jego wielkość jest do poprawy bardzo prosta.
- Wit - sugerowałem się pieczęcią łodzi z 1918 roku. uznałem że 2 kolory będą łatwiejsze do konwertowania na dowolną forme - czy jako znak wodny na papeterii :-P, czy jako naszywka , czy nawet sitodruk na koszulce - lub wlepka do autobusu .... tfuuuu zagalopowalem się ;-) pierwsza wersja z kolorem czerwonym - nawiazywała do obecnej kolorystyki herbu łodzi.
[Obrazek: 88ce8d660fb72f74.jpg]
sac
#63
Czerwone ładniejsze. "Eksploracja" mogło by być złote (żółte :-D ).
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
#64
Panowie grafik ze mnie żaden ale wymyśliłem coś takiego: sowa jako symbol wiedzy i mądrości; lupa jako symbol poszukiwań ( nie tylko z wykrywaczem ) i herb Łodzi.
Sowa trzym w szponach lupę a na szyji maryngraf z herbem Łodzi. Wszystko jest w okręgu (cewka wykrywacza) na górze napis Łódzkie Towarzystwo Eksploracyjne, a na dole w języku łacińskim napis (zaczerpnięty od Witka) "Wiecznie Poszukujący". Jeżeli komuś by się chciało wykonać taki projekt było by miło.
Pozdr MJ
#65
No właśnie z wykonaniem jest chyba największy problem – pomysł fajny tylko czy nie nazbyt skomplikowany :?:

Pozdrawiam
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
#66
jak juz kiedys pisalem mozna to zrobic na komputerze i wprasowac w koszulke bluze itp papier do wprasowywania kosztuje ok 30 zl jest tam 12 arkuszy efekt super odpadaja koszty chaftu itp a bluza kosztuje w hurcie 20 zl t shirt jeszcze taniej tylko jakis zdolniacha musi logo zrobic pzdr
#67
i jeszcze takie cos .... :
[Obrazek: 2fcfd92a19b963bf.jpg]
#68
Myślę, że czas powrócić do prac nad logo stowarzyszenia. Mnie osobiście podobało się to z łódką, które wymyślił Sac. Pamiętajmy, że statut powinien zawierać także opis znaku, którym będziemy się posługiwać.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
#69
Pewnie stwierdzicie że muszę iść do psychologa ale zaszaleję :-D
Proponuję związać wszystko ze sobą. Mianowicie jesteśmy albo mieszkańcami Łodzi albo okolic. W najgorszym wypadku województwa... Wracając do wątku. Jesteśmy też poszukiwaczami prawda ? Otóż proponuję zamieścić tak oto numer. Duży zbiornik wodny bądź mniejszy bądź woda a na niej łódź z jakimiś ludźmi i oni z wody wyciągają skarb.
W każdym razie tak to sobie wyobraziłem.
#70
jazzman logo juz jest czytaj daty nad postami troszke sie spozniles ;-)
#71
No wiem ale tak zauważyłem na innych forach że obrazek strony głównej się zmienia zresztą skórki od czasu do czasu też i tak sobie pomyślałem że fajny pomysł by był. Wejdź na Pomorskie Forum Eksploracyjne ;-)
#72
Z tego co mi wiadomo, to logo jest nie tylko symbolem forum, ale także Grupy Łódź (mogę się mylić, dawnom Tu nie był ), zmiany logotypu wymagają chyba zmiany statutu, . Nie twierdzę że to logo jest idealne, ale sądzę że jednak nie jest złe :cwaniak:
Pozdrawiam
Sac


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości