Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje logo forum
#16
Wlasnie Smile To bedzie najlepszy pomyslSmile
#17
Ja mam taki pomysł – oceńcie sami ...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://img403.imageshack.us/img403/7940/logoforum1rx6.jpg">http://img403.imageshack.us/img403/7940 ... um1rx6.jpg</a><!-- m -->
[Obrazek: logoforum1rx6.jpg]

Napis może być w języku łacińskim oczywiście ... (wiecznie poszukujący)

Generalnie miałem pomysł by w logo znalazły się nasze atrybuty – saperka, wykrywacz i herb łodzi. Miała być jeszcze książka jako symbol wiedzy, którą zdobywamy dzięki naszemu hobby ale ... grafik zemnie nie najlepszy jak sami widzicie i nie miałem pomysłu jak ten element wkomponować...

Pozdrawiam OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
#18
Ciekawy pomysł. Kombinuj dalej może wyjdzie coś konkretnego. Ważna rzecz o której trzeba pomyśleć to to alby w logo zawarta była nasza nazwa a zarazem i nazwa naszego przyszłego stowarzyszenia.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#19
Wstep do loga by odwzorować go na naszywce jest idziesz w dobrym kierunku...powodzenia.
Nie wiem czemu sie tak na te naszywki napaliłem ale mysle ze to chociaż bedzie nas odrozniać od tych pseudoposzukiwaczy....

pzdr.
Лодзь
#20
Chłopaki z Pomorskiego Forum oznaczają miejsca w których prowadzili działalność naklejkami albo tabliczkami :-)
Warto i o tym u nas pomyśleć
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#21
Też dobry pomysł.....
Лодзь
#22
A co powiecie na naszywke taka >>>

Z tym logiem co jest czyli łodka z wykrywaczem i pół łukiem napisac ŁÓDZKIE FORUM EKSPLORACYJNE
#23
Najbardziej podoba mi się logo OldWita. Jest takie jakie powinno być logo. Przekazywać najważniejsze wiadomości, ale w sposób bardzo prosty. Najprostrze loga najbardziej zapadają w świadomość, są łatwe do zapamiętania i do skojażenia z właścicielem, firmą, czy określoną grupą ( ew. stowarzyszeniem). Napisy można oczywiście można zmienić i po okręgu napisać " Łódzkie Forum (stowarzyszenie) eksploracyjne.
No właśnie, co ze stowarzyszeniem? Pozdrawiam.
#24
a ja znowu nie mogę otworzyć obrazka, do lufcika z takim bukietem ;-) OldWit, jeśli możesz podeślij mi to na mejla .....
Sac
#25
pomysl z naszywkami jest fajny moz\na na lato zrobic t shirty papier do nadruku na materiale kosztuje 16 zl jest tam tego troszeczke drukarka i kazdy moze sobie zrobic logo duze lub male
#26
Jeżeli będziemy stowarzyszeniem z zarejestrowaną działalnością gospodarczą to możemy nawet sprzedawać koszulki związane z tematyką historyczną naszego regionu :-)
Tak przy okazji. Zastanawiam się czy nazwa Łódzkie Forum Eksploracyjne pasuje jako nazwa stowarzyszenia...
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#27
raczej nie
#28
Czym ma się zajmować stowarzyszenie. Przecież nie tylko wykrywaczem i kopaniem. Np sprzątanie cmentarza wychodzi poza te ramy. Moim zdaniem logo powinno odwoływać się w sposób ogólny do zamiłowania do historii.
Ironrat
#29
słusznie. Inaczej skojarzenia osób postronnych będą jednoznacznie negatywne.
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
#30
Mamy okres jesienno-zimowy na dokładne przedyskutowanie płaszczyzn naszych działań.
Wyrkywanie i eksploracja jest jednym z głównych elementów naszej grupy - ale nie jedynym, poza tym trzeba trochę dyplomacji żeby ludzie nie odbierali nas jednoznacznie.
Trzeba pokazać całość tego czym się zajmujemy i co nas interesuje.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości