Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
to tylko ja:)
#1
:mrgreen: ale tu wszystko świeże nowe i ładne.... polakierowane i ładnie pachnieSmile pozdrawiam dream28. :mrgreen:
sie raczej nie musze przedstawiac... wiadomo że jestem ale ogólnie to mnie nie maSmile
Odpowiedz
#2
Czołem tu Jagoda podobno znany i podobno lubiany Tongue Zachęcam do rejestracji i pisania na forum, nie tylko o kopaniu ale także o nieznanej, mniejznanej i znanej historii miasta i regionu! Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Hej to ja wasz wszechwładny admin Wink Gunship. Częśc może o mnie słyszała, część może nie Smile
Tymczasowo jestem nie kopiący, ale niedługo to się zmieni. Kompan Baltazara Jagody Tongue
Mam nadzieję że to forum pozwoli jakoś zintegrować nasz region. Zapraszam serdecznie.







PS: A tak może byc ?:>
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Gun ja bym z tym ukochanym nie przesadzał bo jeszcze ktoś pomysli żeś jest ciepły brat i można Cię ukochać w d... :-P
Odpowiedz
#5
Siemanko!
Świetnie że wreszcie powstało takie forum!!Super pomysł,jak najbardziej popieram!!!
Pozdro! :mrgreen:
Odpowiedz
#6
Pomorze melduje się na łódzkim podwórku 8-)
Życzę wam wszystkim wytrwałości przy rozbudowie tego forum. Sam się przekonałem, że że wysiłek włożony na początku istnienia forum później zwraca się z nawiązką.
Przed Wami trudny okres, ale jeśli znajdzie się tu więcej takich Gunship-ów, to już niedługo przebijecie forum O... :-P
Powodzenia!
Odpowiedz
#7
Witam wszechwładnych Adminów i innych Userów Smile Wyczytałem że kochacie się tutaj mocno Smile Smile Smile i aż mi się zwieracz zacisnął Smile Smile Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Jagoda Big Grin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Fajnie dream ze tu zawitałesSmile :evil: :!: :!: :!:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości