Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa Rekonstrukcji Historycznej IWW - operacji łódzkiej
Z uwagi że dyskusja zaczeła odbiegać od zasadniczego tematu podzieliłem wątek. Sprawa rekonstrukcji będzie roztrząsana w temacieRekonstrukcja historyczna Operacji Łódzkiej 1914r. W tym wątku proszę wypowiadać się na temat organizacji grupy rekonstrukcyjnej.
Pozdr MJ
Odpowiedz
Wracając do tematu taka Grupa Juz powstała W Łodzi

i działa jako SMRH żelazny Orzeł

odtwarzamy jednostkę 7 Westpreuss. Infanterie-Regiment nr.155

Na razie strona Amia Pruską i Austryjacką mamy 13-15 osób umundurowanych i dochodzą nowe osoby

i w planach mamy tęż Rekonstruktorów z Armii cesarskiej są już osoby które kompletują umundurowanie i skłaniają sie ku rekonstruowaniu tej strony konfliktu :-D :wypas:

:hurra: :clap: będzie coraz ciekawiej w Naszym regionie Smile bo odtwarzamy Historie mało znaną i zapomnianą przez wielu ludzi -Mieszkańców Miasta i okolic Smile

pozdrawiam
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
Mój bagnet i karabin ( ATRAPA! nie tym razem, misiaczki :-> ) są na wasze usługi, pasuje mi zarówno strona niemiecka, austriacka, ba rosyjska też. Gadałem z kimś od was na MWB, ale trochę już minęło a ta osoba jest na studiach, wiec wiadomo że z czasem i kontaktem licho . . .

Nie mniej jednak, jeśli chodzi o rzeczy do reko niezbędne do nabycia to mam już bliżej jak dalej :wypas:
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości