Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangi
#1
Witam. Razem z ob. Jagodą doszliśmy do wniosku iż właściwe byłoby zamieszczenie rang vel stopni na naszym forum. W dniu wczorajszym tj. 03.08.2006 to uczyniliśmy.
Jak zwykle w naszej społeczności bywa rangi mają formę z lekka mówiąc jajcarską Smile ale zwiazaną z reprezentowanym przez nas hobby.
Oto one. Obok przedział postów w którym obowiązują:

fuzel 0
erotoman gawędziarz 1-3
kopacz teoretyk 4-10
kopidołek 11-17
saperkamen 18-20
kilofman 21-40
szpadlowy 41-80
starszy szpadlowy 81-120
młodszy sztygar 121-150
sztygar 151-200
szperacz 201-300
młodszy wykrywkowy 301-500
wykrywkowy 501-600
starszy wykrywkowy 601-700
bunkrowiec 701-800
oberszperacz 801-900
Eksplorator 901-1000
master czif of eksplorejszyn 1001 - >
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
jeszcze bym jakiś niemożliwy do uzyskania stopień wymyslił.... np.:

-Piaskownica szpadel brigaden imperator.

dla zabawy można powymyslać tysiace niedorzecznych stopniTongue
Odpowiedz
#3
Dreem sądze ze uzyskanie stopnia czy też rangi master czif of eksplorejszyn jest już niezły wyzwaniem ale skoro nalgasz nie ma problemu powyżej 10000 postów jest twój Piaskownica szpadel brigaden imperator ale powyżej 100000 postów jest jeszcze ranga organizatora impraz masowych. ;-)
Pozdr. MJ
Odpowiedz
#4
Jak wielu z was, drodzy forumowicze zapewne zauważyło mogła ulec zmniejszeniu liczba napisanych przez was postów. Wspólnie z Jagodą postanowilismy wyłączyć ze zliczania dział Techniczno Organizacyjny oraz w dziale "multimedialnym" Linki. Tak naprawdę posty tu zapisane nie mają wartości merytorycznej więc żeby nie było "nabijania" czy jak to mówi mój młodszy kuzyn "statsiarstwa" (od stats - statystyki) postów.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
Natomiast co do rang czy też stopni intensywnie myślimy nad ich graficznym odzwierciedleniem, jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to piszcie, a jeżeli macie jakieś projekty to proszę na prv.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
trochę ich dużo i może być problem z jakimś logicznym ustaleniem ideogramów, hm .... mam dziś wolny wiecier, padumaju ..... ;-), a i jeszcze - moze zamiast info : pomógł ileś razy - dawać ordery z kartofla np. ;-) albo uśmiechu ....
Odpowiedz
#7
...albo dawać betonowe ordery zwycięstwa ;-)
Odpowiedz
#8
zróbcie masówkę, oficjalną pochwałę i wręczajcie dypolmy! :lol: :lol: :mrgreen:

Czy sztygarowi należy się emerytura górnicza? Undecided
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#9
Emerytura chyba nie ale odprawa (z kwitkiem) górnicza :-)
Sac tak jak pisałem ideogramy fajnie pomyślane ale mało oryginalne. Może zrezygnowac z tych pagonów?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#10
jasne , już walczę z tym o czym rozmawialiśmy ....
będzie przed północą :-D
sac
Odpowiedz
#11
A co myślicie o tym:
erotoman gawędziarz zielony listek taki jak kiedyś dawali młodym kierowcom (chyba klonowy)
kopacz teoretyk taki sam zielony listek tylko na okładce książki,
kopidołek ludzik przy dołku
saperkman to saperka
kilofman to kilof
szpadlowy to szpadel
itp.
Co wy na to? Może ktoś ugraficznić moje wizje? Bo ja się na tym kompletnie nie znam!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Jagoda - chciałem zaznaczyć że szpadlowy i starszy szpadlowy mają ten sam brazek ..... ale to tak tylko
;-)
sac
Odpowiedz
#13
Po naradzie teamu administracyjnego postanowiliśmy wyłączyć z zliczania odpowiedzi działy Ecie Pecie oraz Kupię Sprzedam Zamienię. Nie wnoszą nic merytorycznego a resztę już sami wiecie... Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#14
Na to wygląda że ja mam zdawać od nowa szkołę górniczą bo akurat po takowej jestem a kończyłem właśnie w Łęczycy. ( ale mnie zaszczyt kopnął) od nowa sztygara łapać :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#15
hm ..... no włąsnie, robię rozmaite te "pagony" ale jakoś nic mi się nie podoba Gun, wybacz, ale nie zrobiłem nic godnego publikacji, ale teraz tak się zastanawiam może kolega podpowie jak wyglądają oznaczenia w gornictwie ? przeszukałem net ale nic takiego nie znalazłem ....
Sac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości