Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangi
#16
Wybacz że się narazie na ten temat nie odzywam ale po tylu latach - :oops: mam problemy z nie dość że z kolejnością to nawet z nazewnictwem. Więc nie chcąc wyjść na durnia postaram się skontaktować z którymś z kolegów na śląsku.
Odpowiedz
#17
Sac a gdyby tak pomniejszyć te obrazki i wkleić na pagony? Dasz radę w wolnej chwili coś takiego zrobić?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#18
jasne tylko z wolnym czasem u mnie ostatnio krucho ... :-(
sac
We're Colonel Johnson's Troopers
We're fighters of the Night
We're dirty sonsabitches
We'd rather fu ck than fight!
Hi-Dee, Hi-Dee, Christ Almighty,
Who in the Hell are WE?
Rim-Ram, Gawd Damn, Parachute Infantry
Odpowiedz
#19
Poniżej jest link do stopni górniczych i nie tylko.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://sipdata-abc.lex.pl/dane/dzienniki/03/d03h71/zal2.pdf">http://sipdata-abc.lex.pl/dane/dziennik ... 1/zal2.pdf</a><!-- m -->
Odpowiedz
#20
A jest możliwość usunięcia obrazka, jak u Adminów i OldWita?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#21
Musisz mieć Smile
Oldwit nie ma - bo ranga którą aktualnie ma nie posiada obrazka - zapomnieliśmy go dodać.
Ja jako główny Admin - nie posiadam. Co do Waldiego - nie przyjrzałem się Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#22
Gun, obrazki zrobiłem do wszystkich rang, ale troszeczkę pozmieniałem nazwy a w zasadzie ich kolejność, teraz przy kilku nie ma obrazków .
sac
Odpowiedz
#23
Czepialski buc ma pytanie, czy szperacz będzie mieć wprowadzony obrazek rangi, bo mi trochę łyso nad głową :cwaniak:
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#24
Postaram się coś wymyślić.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#25
Kiedyś (przed wielkimi zmianami) była świetna opcja "zobacz nieprzeczytane posty". Bardzo mi pasowała bo mogłem śledzić co dzieje się na Forum i wracać do wątków, które chciałem czytać o ile były znowu poruszone albo obserwować nowe. Teraz jest BIDA! No i stąd moja aktywność spada...spada...spada...
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#26
Archeo sprawa była poruszana w tym wątku ale jak widać nie doczekała się do dnia dzisiejszego rozwiązania. Ja już się przyzwyczaiłem, niestety wymaga to systematycznego zaglądania na forum co jako admin wykonuję przynajmniej 2 razy dziennie. Natomiast przyznam Ci rację, że osoby, bywające na forum nie systematycznie mają problem. Spróbuję przycisnąć Waldiego i Gunshipa aby przywrócili ta opcję.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#27
Kwestia przywrócenia nieprzeczytanych wątków nie jest taka prosta.
Na chwilę obecną proszę się posługiwać linkiem "Zobacz aktywne wątki"
Jest tam lista wszystkich aktywnych wątków i jest czarno na białym czy jest w nim jakaś nowa odpowiedź czy też nie.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości