Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brendo się wita :)
#1
Cześć wszystkim, jestem Michał z Łodzi. Mam 30 lat i interesuję się budowlami fortyfikacyjnymi wszelkiego rodzaju. Bardzo się cieszę że powstało to forum bo nareszcie będzie cos o naszej Łodzi.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witaj Michałku, miłego forumowania i bunkrowania. Do zobaczenia w terenie, heh pewno niebawem Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Witam.
Odpowiedz
#4
Kolega foxo ma zdaje się jakiś uraz do michała?
Proponuję nie kłócić się na forum.
Admin czuwa.... :lol:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#5
Czuwa! Więc jeszcze proszę! Potem będę karał! To nie Sejm RP. Tu są kulturalni ludzie!
ADMIN
Odpowiedz
#6
Jagoda napisał(a):Czuwa! Więc jeszcze proszę! Potem będę karał! To nie Sejm RP. Tu są kulturalni ludzie!
ADMIN
nie zamierzam dyskutowac na poziomie foxo. Zostal usuniety z forum bkb za to samo co na innych forach i teraz sie msci. Zwykly dzieciak myslacy ze jest anonimowy w necie i tyle.
Pozdrawiam
Brendo
Odpowiedz
#7
Przepraszam
Odpowiedz
#8
A mnie się zdaje że Ty Ich oczerniasz na łamach tego Forum....
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#9
speed napisał(a):A mnie się zdaje że Ty Ich oczerniasz na łamach tego Forum....
Pokaż mi gdzie.
Odpowiedz
#10
Panowie, są maile gg, skype. dyskutujcie sobie na tych kanałach wymiany myśli. Jeszcze jeden wpis w temacie foxo2 vs. BKB i posypią się bany czego nie chęc robić.
ADMIN
Odpowiedz
#11
Od razu mnie usuncie. Pewnie zostaliście zastraszeni?
Odpowiedz
#12
:wypas: witam Michałku bo zapomnialem sie powitać :wypas:
Odpowiedz
#13
Trudno.najwyżej dostane w czapę od Admina :krzeslem:
Foxo w Twoich wypowiedziach jest tyle żalu,złości i jadu że aż się wylewa.....
Masz uraz,ok ale załatw to w inny sposób.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#14
Znam Brendo i jego udział w forum Bunkierbandy jako jego założyciela. Cieszę się że chce wejsć na nasze forum. I może uda nam się współpracować
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#15
foxo2 napisał(a):Od razu mnie usuncie. Pewnie zostaliście zastraszeni?

Dopóki nie są łamane zasady forum, nie widzę powodu aby kogokolwiek usuwać. Zastanawia mnie jednak kto i czym nas zastraszył? Może czas się zacząć bać a ja nic o tym nie wiem?
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości