Ankieta: Jestes za pomyslem czy przeciw
Za
85.00%
17 85.00%
Przeciw
15.00%
3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny Miesiecznik
#1
Jakie sa wasze opinie na tematy wydawania wlasnego miesiecznika o eksploracji??Oczywiscie to tylko pomysl.... wymagało by to duzo wysiłku i pracy...ale moze warto?
Odpowiedz
#2
tym bardziej ze miesiecznik O .... jest coraz nudniejszy pzdr i coraz drozszy
Odpowiedz
#3
Tak.... moze byla by to dobra odmiana od O..... ktory ulegl w ostatnim czasie duzej zmianie :roll: :roll: :roll: :roll:
Odpowiedz
#4
A może co pewien czas specstrona w mojej gazecie?
obert8 napisał(a):tym bardziej ze miesiecznik O .... jest coraz nudniejszy pzdr i coraz drozszy
Odpowiedz
#5
michal to nawet niezly pomysl ale jak wroci reszta grupy z urlopow to porozmawiamy
Odpowiedz
#6
Zawsze na początku jest spory zapał, a potem jakoś wszystko cichnie... myślę, że można pomyśleć o kilku próbnych numerach do ściągnięcia ze stronki tego miesięcznika/kwartalnika (lub cokolwiek innego) i sie okaże, kto z nas nie da za wygraną i będzie mocno pisał, a kto polegnie na polu bitwy :mrgreen: Myślę, że to dobry pomysł i chętnie się przyłączę....

Ja się ze Stellą nie znam, więc zapytam: co to za pismo twoje?
Odpowiedz
#7
Potęga w dziale dzienników Big Grin
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
Pomysł dobry i godzien uwagi, ale pozwolicie ze zacytuję pewną piosenkę: "mało nas mało nsa do...". Proponuję rozkęcic forum a potem brać się za miesięczniki itp. Propozycja stelli jest kusząca i myslę ze to na początek starczy czyli forum i od czasu do czasu tekscik lub strona w GW dodatku łódzkim.
Pozdr. MJ
PS już po urlopie jestem zmęczony ale szczęśliwy
Odpowiedz
#9
Sporo możemy zdziałać. Nawet wydawać własne pisemko. Wszystko zależy od ludzi, funduszy i czasu. Niestety z doświadczenia wiem, że najpierw jest zapał i gwar a gdy przychodzi co do czego zostają tylko dwie osoby które mają wszystko na swojej głowie i brak czasu żeby wyrabiać się z terminami.
Mam wizję żeby rozwinąć to nasze forum do sporego wortalu historyczno-eksploracyjnego naszego regionu, ale boję się że wszystko zostanie zrzucone później na barki moje i Jagody. Zobaczymy co czas pokaże i czy naprawdę będziemy chcieli zrealizować coś konkretnego Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
Gunship, myślę że portal to lepsze rozwiązanie na początek, mniej kosztowne i ryzykowne. sądzę że warto spróbować, zapewne ktoś się zniechęci , komuś opadnie zapał, ale przyjdą kolejni, ktoś z nich może zostanie :-), nic nie chę obiecywać - ale postaram się pomagać , jak tylko będe potrafił ....
pozdrawiam
Sac
Odpowiedz
#11
A mozna by takze zrobic jak narazie internetowa gazetke na wyortalu ktory powstanie . I zobaczyc jak to wyjdzie.
Odpowiedz
#12
Fajny pomysł, wynikający z wielkiego entuzjazmu, który w praktyce wymaga systematyki, fachowości i nadmiaru czasu, którego zapewne każdy ma w nieco ograniczonej ilości.

Może zacząć nieco prościej, od działu tematycznego forum pt felietony, które w sposób ciekawy, albo nudny acz merytoryczny, mógłby umożliwić gromadzenie artykułów dotyczących przeszłości regionu, jakością artykułów, wartością załączonej dokumentacji zajmowałaby się osoba administrująca forum.
Wg wszelkich prawideł sztuki, powinien być to wyłącznie zbiór felietonów, bez zbędnych komentarzy i ocen ( na to było by miejsce w innych działach forum).

pozdrawiam
witek
Odpowiedz
#13
Popieram kol. Snufkin'a. Howk.
Pozdrawiam.
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#14
A może zrobic portal gdzie mozna by pisać różne artykuły ?:>
Odpowiedz
#15
jesli moge wrzucic swoje trzy grosze to wlasnie najpierw stwurzcie dzial Artykuly na forum
piszcie w nim o swoich wyprawach ze spora iloscia zdjec , pozniej do kazdej wyprawy odbytej mozna stworzyc watek by zarejestrowani uzytkownicy mogli zadawac pytania i prowadzic dyskusje na temat miejsca , jego historii , wklejac mapki i podawac linki do zrodel
zycze powodzenia Idea :!:
mareckiWGS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości