Ankieta: Jestes za pomyslem czy przeciw
Za
85.00%
17 85.00%
Przeciw
15.00%
3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny Miesiecznik
#16
jestem a zrobieniem strony internetowej, daje duzo mozliwosci i wedlug mnie za jakis czas (patrzac jak rozwija sie samo forum :!: ) bedzie niezbedna. Moge sie zabrac za tworzenie strony, doswiadczenie jakies tam mam, spokojnie sobie poradze.
co ekipa o tym mysi?? :?:
Stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy
Odpowiedz
#17
Dobry pomyslSmile PopieramTongue
Odpowiedz
#18
Ja też popieram. Wydanie czasopisma kosztuje majątek: najpierw musi być formalny wydawca-firma, do tego skład, papier, druk, kolportaż, podpisywanie umów, rozliczanie zwrotów, podatki, reklama, honoraria itd. Ktoś to musi prowadzić, redakcja to jeszcze pensje... Chyba żeby zrobić coś domowym sposobem na drukarce. Tylko ile osób to przeczyta? Internet lepszy.
Odpowiedz
#19
Z tego co się orientuje to przyszłością są gazety elektroniczne ... myślałem że ten periodyk miałby być czymś w rodzaju kuriera tegoż forum – o komercyjnym czasopiśmie nawet nie ma co marzyć... Undecided Chyba że ktoś właśnie wykopał skrzynie złota ... 8-)

OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#20
juz bodajze gunship mial sie brac za strone ale nie wiem jak to tam idzie, sa jakies efekty?
Stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy
Odpowiedz
#21
Stella a na jakiej zasadzie funkcjonują gazetki parafialne ?? U mnie w parafii wychodzi taka gazetka co miesiąc 6 formatu A4, wiem że koszty wydania nie są olbrzymie, naklad też niewielki i dopłacać raczej nikt do tego nie dopłaca....
Odpowiedz
#22
Graf, masz rację poskładać i wydrukować kilka kartek to nie jest problem, ale trzeba coś napisać i w jakiś sposób dostarczyć do zainteresowanych - jak masz zamiar to zrobić , sądzę że wychodzący z kościoła w niedzielę - potraktują taki periodyk jako materiał do dalszego wykorzystania w gospodarstwie domowym .... :-) nie sam druk jest problemem ale treść i sposób docierania do odbiorców, trzeba zastanowić się nad nakładem, by nie wyrzucać kasy w błoto. Internet jest ogólnodostępny i daje duże możliwości w zakresie jakości publikowanych materiał. trzeba przeanalizować popyt i sprawdzić czy koszt wydania się zwróci, w przeciwnym wypadku nie widzę sensu takich działań.
Sac
Odpowiedz
#23
To nie tak, że ja chcę już teraz rzucac się na gazetkę. Chodzi mi raczej o to, zeby nie stawiać od razu krzyżyka na takim pomyśle. Wielu ludzi zwłaszcza starszych jest sceptycznie nastawionych do internetu. A może przez TPŁ dałoby rade to rozprowadzać??
Odpowiedz
#24
o to jest doskonały pomysł Graf, po wstępnym etapie internetowym - faktycznie można coś takiego zorganizować. Tak sobie myśle że członkowie TPŁ, byliby może zainteresowani wspólredagowaniem takiego pisma, ich wiedza o przeszłości Łodzi mołaby stanowić ogromną pomoc.
sac
Odpowiedz
#25
Norris zabieram się jedynie trzeba zastanowić się co jak i po co? Co do gazety jestem za wydawaniem e-zinu czyli takiej gazety w formie internetowej np w formacie pdf.
Panowie jeżeli macie jakieś pomysły czekam na propozycje na priva lub mail.
Obert i Norris wiem że "klepiecie" kody więc jak najbardziej trzeba zewrzeć szeregi i zaplanować co i jak.


PS: Norris przepraszam że się nie odezwałem ale zapomniałem Smile
Jeszcze ktoś zna się na webmasteringu i chce nam pomóc od strony technicznej? Jakiś grafik by się przydał...

Panowie aktualnie jestem w Lublinie. We wtorek skontaktuję się z wami.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#26
Myślę, że w przypadku czegoś w rodzaju gazetki parafialnej włożony wysilek będzie niewspółmierny do efektu. Ale pomysł trzeba przewałkować do oporu. We środę będę rozmawiał z prodziekanem Wyższej Szkoły Hotelarskiej i Turystycznej. Może oni mają możliwości zrobienia takiego periodyku? Spytam
Odpowiedz
#27
Stella co do formy elektronicznej wystarczy Microsoft Publisher albo coś podobnego. Składałem już jeden biuletyn w podobnym programie więc znam możliwości.

Uważam że można robić wiele rzeczy ale trzeba je dokładnie zaplanować.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#28
W końcu coś się z tego wykluje, trzeba być optymistą. Skoro jest popyt, to i podaż się znajdzie.
Odpowiedz
#29
prace juz jakos ruszyly, projekt strony chodzi po mailach klepaczy kodów, w koncu sie zabierzemy, ja chcialbym zajmowac sie dzialem multimedia (dodawanie zdjec filmow etc.)
Stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy
Odpowiedz
#30
i co nowego w temacie ????
pzdr !!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości