Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
to ja może o sobie krótko ....
#1
Witam Kolegów serdecznie !!!
strasznie się Was naszukałem, ale udało się, mam na imię Sebastian i jestem ze Zgierza nick jak widać, Zainteresowania : technika wojskowa - lotnictwo, pancerka (buduję modele), żużel, fotografia ,a od kilku lat (początkujący jestem w tym temacie ) - wykopki tematycznie związane z IWW. staram się ostatnio poukładać informacje jakie posiadam o bitwie pod Łodzią co nie jest łatwe.
bardzo fajnie że jest takie farum :lol:
pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku
Odpowiedz
#2
Witam wiec niech twoja wiedza bedzie nasza a nasza Twoją..pozdro
Odpowiedz
#3
Witam serdecznie i pozdrawiam. Cieszę się, że jest nas coraz więcej ;-) na forum
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#4
Witam wszystkich, mam na imię Jacek. W tym "fachu" jestem świeżutki, jeszcze pachnący, choć wiekiem najstarszy. Zainteresowania to historia i kopanie dziur w ziemi.
Odpowiedz
#5
witaj "kowalu", fajnie że się przyłączyłeś :-)
Odpowiedz
#6
Witam Was SerdecznieSmile
Odpowiedz
#7
Witam pana Sebastiana Smile
Odpowiedz
#8
Ha ! :-) widzę że Grupa Zgierska się rozrasta, jak widać wszędzie nas pełno ... ;-)modelarze wszystkich miast - łączcie się !
pozdrawiam Sac
Odpowiedz
#9
A jakże :-) Widzę, że prędzej czy później, zawsze na jakimś forum na siebie trafiamy :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości