Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spotkanie
#1
moze zrobimy spotkanie kopidolow na jakims piwku bezalkocholowym we wrzesniu pzdr
Odpowiedz
#2
proponuję w barze piwnym u babci pod lasem w Justynowie - 20 min od Łodzi busikiem spod Centralu, prywatne autobusy do Gałkowa i Borowej wysadzają na żądanie prosto pod lokalem „Przy lesie”, czyli właśnie u babci.
Odpowiedz
#3
Dobry pomysł – jak piwko się skończy to będzie blisko żeby skoczyć z "piszczałkami" i poszukać fantów... :-P

Ja się piszę tylko jakiś termin trzeba ustalić żeby każdemu pasowało ...

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Wcześniejszy post jest mój - nie wiem czemu mnie wylogowało :?: ...
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#5
Z piwkiem dobry pomysł w zasdzie każdy weekend mam wolny i mogę się dostosować. Natomiast jezeli ktoś chce mnie spotkac osobiście to prosze o kontakt.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Na zimnego browarka zawsze się piszę ;-)
Dajcie znać jak już coś ustalicie.
Pozdrawiam!!
Odpowiedz
#7
spotkanie to dobra rzecz, mam nadzieję że dacie znać gdzie i kiedy, chętnie się przyłączę.
:mrgreen: pzdr Sac
Odpowiedz
#8
babcia ma tam dobry browar , nawet ze soczkiem (kobiałke mozna wziąść) sie trafi hehe bo pijałem tam czasem więc polecamTongue.... a bilecik na busa chyba 2,5 zł
Odpowiedz
#9
Jestem ZA Smile Zawsze Chetnie Smile
Odpowiedz
#10
To co może w najbliższą niedzielę, ale proponuję gdzieś bliżej tak co by gupa Zgierska nie miała za daleko. To może pl. Dąbgrowskiego w ogródku piwnym Tyskie, znak rozpoznawczy hmmm... - tego nie wiem ale coś wymyślimy!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#11
niestety pracuje do 18 w niedziele i sobote chyba ze ok 19
Odpowiedz
#12
w niedzielę bardzo chętnie - możemy obgadać sprawy związane cmentarzem Wiączyńskim, a jednocześnie się poznać trochę. Ustalmy godzinę - myślę że raczej po 15, rano las czeka ;-) .......
Grupa Zgierska ..... hm :mrgreen:
pozdrawiam
Sac GZ
Odpowiedz
#13
Sac ja też się kwalifikuję do tej grupy Smile Co do niedzieli - wstępnie pasuje ale rzućcie jakąś konkretną godzinę Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#14
Znak rozpoznawczy : Szrapnel na stoliku Big Grin Ja tam mam wakacje wiec moge caly czasSmile
Odpowiedz
#15
No dobra to o 19! Łuska od czegoś na stoliku, im większa tym lepsza! Ober powiadom Jaśka!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości