Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
#1
Może coś o sobie: mam na imię Maciej, jestem ze Zgierza. Interesuję się wszelkiego rodzaju militariami z II WŚ, ale tylko od strony teoretyczno- poglądowej (nie jestem typowym "kopaczem", raczej wolę tylko ugruntowywać wiedzę ;-) ). Kleję także modele, szczególnie figur i broni pancernej. Dobrze, że na to forum trafiłem Smile
Odpowiedz
#2
Witaj Macieju, mam nadzieję, że się szybko zaaklimatyzujesz bo tu fajni Ludzie są :mrgreen: .
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#3
Cześć Maćko, no nie gadaj że nie kopiesz, a kto zbierał kapsle w Tomaszowie z Albinem ? :lol: a Twoja wiedza napewno sie przyda.
Pozdrawiam Sac
Odpowiedz
#4
A dziękuję Smile Niestety, Tomaszów jest już tak przeszukany, że tylko kapsle i sreberka od cukierków się znajdzie ;-) Chyba, że gdzieś głęboko w lasach...
Odpowiedz
#5
Witam na "pokładzie" Łodzi Valpurgius! Miłego klikania!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Witam Smile MIlego pisania i milych chwil spedzonym w naszym gronieSmile
Odpowiedz
#7
Witaj!
valpurgius napisał(a):raczej wolę tylko ugruntowywać wiedzę
mam wrażenie że większość tubylców ugruntowuje swoją wiedzę :lol: :mrgreen: i to dosłownie :lol:
Serdecznie pozdrawiam!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#8
Witam !!!!!
Лодзь
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości